Nie przyjęli jej do The Voice of Poland. Teraz wystąpi jako gwiazda

2020-12-03 10:54
Sanah
Autor: WBF

Ten rok z pewnością należał do Sanah. Wokalistka wydawała hit za hitem, jej teledyski generowały dziesiątki milionów odsłon, a wydawnictwa z miejsca debiutowały na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu piosenkarce nie udało się przejść pomyślnie castingów do The Voice of Poland. Po latach Sanah powróci do programu, ale już jako gwiazda.

Sanah wystąpi w finale The Voice of Poland - taką wiadomość ogłosili producenci telewizyjnego show za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak można się było spodziewać, w komentarzach zawrzało. Internauci przypomnieli bowiem, że kilka lat temu, zanim Sanah wydawała hit za hitem, sama próbowała sił w muzycznym show, jednak bezskutecznie. Dopiero niedawno piosenkarka przyznała, że podczas castingów zaśpiewała utwór z repertuaru Sii - Soon We'll Be Found.

Dziś Sanah jest bezsprzecznie najpopularniejszą polską wokalistką. Hity Szampan, Melodia czy No Sory nuciła cała Polska, a wyświetlenia do jej teledysków można już liczyć w dziesiątkach milionów. Sanah jest też najchętniej streamowaną polską piosenkarką w tym roku, a jej album Królowa dram z miejsca stał się najchętniej kupowaną płytą w pierwszym tygodniu od premiery. Twórczość wokalistki docenił nawet sam Dawid Podsiadło. Nic dziwnego, że to właśnie ją zaproszono jako gwiazdę do finału jedenastej edycji The Voice of Poland. Fani nie mają wątpliwości - to prawdziwe potwierdzenie jej sukcesu.

Sanah lepiej śpiewa niż gotuje | ESKA XD - CD-ROOM #8

The Voice of Poland - Sanah gościem

Gdyby ktoś powiedział biorącej udział w castingu do The Voice of Poland Sanah, że za kilka lat ponownie wystąpi na scenie, jednak jako gość, z pewnością nie uwierzyłaby. Tak się jednak stanie. Gwiazda zaprezentuje się podczas wielkiego finału 11. edycji show, w którym o zwycięstwo walczą: Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba i Krystian Ochman.

- Może utrzeć nosa wszystkim tym, którzy ją odrzucili - piszą fani pod postem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze