New Music Friday w RADIU ESKA: Zayn & Sia, Sam Smith, Tove Lo mają hit jesieni 2017?

i

Autor: fot. okładka singla New Music Friday w RADIU ESKA: Zayn & Sia, Sam Smith, Tove Lo mają hit jesieni 2017?

New Music Friday w RADIU ESKA: Zayn & Sia, Sam Smith, Tove Lo mają hit jesieni 2017?

2017-09-08 17:35

Sam Smith, Tove Lo, Klingande i oczywiście Zayn i Sia - to ich usłyszycie w New Music Friday w RADIU ESKA! Kogo jeszcze? Sprawdźcie listę na ESKA.pl!

New Music Friday w RADIU ESKA to moment, kiedy prezentujemy wam najnowsze muzyczne wydania! W każdy piątek na naszej antenie usłyszycie najlepsze, najbardziej rozgrzewające nowe piosenki. Wydaje się, że już teraz możemy ogłosić walkę o hit jesieni 2017. I jeśli w kolejnych tygodniach pojawiać się będą tak znakomite nagrania, jak 8 września, to zapowiada się zacięta rywalizacja!

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

New Music Friday w RADIU ESKA - nowe piosenki 8.09.2017

Po długiej nieobecności Sam Smith i Kelly Clarkson zdecydowali się na powrót w zupełnie nowym stylu. Kelly Clarkson odważyła się i nagrała utwór w zupełnie nowym dla siebie, bo elektronicznym stylu. Wcześniej w jej nagraniach łatwo można było usłyszeć gitarę, a teraz... Zauważycie różnicę w NMF w Radiu ESKA! Sam Smith natomiast zapowiada swój drugi studyjny album. Zgodnie z pierwszymi plotkami ma on nosić tytuł TPH-50HR. Jest to nic innego, jak skrót od adresu domu, w którym Smith dorastał (The Pink House 50 Heydon Road). Wśród nowości muzycznych 2017 pojawił się także zaskakujący, lekko brzmiący singiel twórcy singla Jubel, Klingande. Zaskakujący, bo w refrenie zawiera sample z hitu Pumped Up Kicks, zespołu Foster The People! I oczywiście na naszej antenie nie może zabraknąć nówki, pod którą podpisuje się Zayn Malik! Dusk Till Dawn to hit jesieni 2017? Zdecydujcie i sprawdźcie poniżej, co usłyszycie w NEW MUSIC FRIDAY W RADIU ESKA, 8 września:

  • Zayn feat. Sia - Dusk Till Dawn: pierwszy singiel zapowiadający drugi solowy album byłego członka One Direction! W utworze gościnnie zaśpiewała Sia, która jest również, obok Zayna i Grega Kurstine'a, jego współautorką. Wraz z singlem opublikowany został także teledysk. Obraz wyreżyserował Marc Webb (The Amazing Spider-Man, 500 dni miłości). W klipie wystąpiła, poza oczywiście Zaynem, aktorka Jemima Kirke.
  • Sam Smith - Too Good At Goodbyes: utwór, który powstał przy współpracy z Jimmy Napes i Stargate po raz kolejny pokazuje unikalny wokal Sama oraz niesamowity talent w tworzeniu emocjonalnych piosenek. Too Good At Goodbyes opowiada o związku, w którym byłem, głównie mówi o tym jak radzić sobie z rozstaniem. Minęło już trochę czasu, odkąd zaprezentowałem swoja muzykę i jest to pierwszy singiel, który naprawdę pokazuje klimat tego, co ma nadejść - komentuje Sam.
  • Kelly Clarkson - Love So Soft: to pierwszy singiel z nadchodzącego, ósmego albumu pt. Meaning of Life, który zapowiedziany jest na 27 października. Kelly nazywa nową piosenkę: najlepszą rzeczą, jaką zrobiła od 15 lat.
  • Tove Lo - Disco Tits: autorka hitu Habits (Stay High), czy Talking Body szykuje się do wydania albumu pt. Blue Lips. 
  • Klingande - Pumped Up: refren tego nagrania na pewno znacie! Znacie, bo francuski producent, autor megahitu Jubel, wykorzystał w swoim najnowszym kawałku sample z nagrania Pumped Up Kicks, grupy Foster The People.

O tym, co pojawiło się wśród nowości w ramach New Music Friday, dowiecie się słuchając Podwójnej Gorącej 20 w RADIU ESKA! Michał Celeda zaprasza w każdą sobotę od godziny 16.00. 

2x Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj! >>