New Music Friday w RADIU ESKA - Ofenbach, Demi Lovato, Emma Hewitt i inni!

2017-08-25 17:38
New Music Friday w RADIU ESKA - Ofenbach, Demi Lovato, Emma Hewitt i inni!
Autor: fot. okładki singli New Music Friday w RADIU ESKA - Ofenbach, Demi Lovato, Emma Hewitt i inni!

Nowe hity w RADIU ESKA - co pojawiło się premierowo 25.08.2017? Przekonajcie się już teraz!

New Music Friday w RADIU ESKA 25.08.2017 - od samego rana przez cały dzień gramy dla was najnowsze hity. Wszystko dlatego, że chcemy byście byli na czasie z tym, co nowe, a dodatkowo nie przegapili najgorętszych muzycznych wydań! Dodatkowo z anteny ESKI dowiecie się szczegółowych informacji na temat poszczególnych artystów i poszczególnych kawałków. 

Nowe piosenki 2017 - New Music Friday w RADIU ESKA

Nowe piosenki 2017 pojawiają się w każdy piątek. I to właśnie na ten dzień najbardziej czekają miłośnicy najświeższej muzy. W poprzednie piątki zagraliśmy wam np. nowy kawałek od Aviciiego, Pink, Buraka Yetera, Kungsa, Seleny Gomez, Miley Cyrus czy Justina Biebera. Co tym razem nowego w piątek, 25 sierpnia 2017? Oto lista premier w RADIU ESKA:

  • Ofenbach & Nick Waterhouse - Katchi: francuski duet, który wystąpił na ESKA Music Awards 2017 powraca z nowym singlem. Po ogromnym sukcesie z Be Mine artyści prezentują zupełnie nową odsłonę swojej twórczości. Tym razem postanowili przerobić utwór z 2016 roku, który oryginalnie należy do amerykańskiego piosenkarza, znanego jako Nick Waterhouse. Jak to wyszło? Przekonajcie się słuchając RADIA ESKA!
  • Thirty Seconds To Mars - Walk On Water: utwór zapowiada piąty album studyjny zespołu! - Po czterech długich latach, tysiącach godzin, trylionach sekund nareszcie zdołaliśmy skończyć tę pieprzoną piosenkę - ekscytuje się Jared Leto, nazywając najnowszy singiel 'minimalistyczną odą'.
  • Demi Lovato - Tell Me You Love Me: to tytułowy utwór z płyty artystki. Krążek pojawi się 29 września 2017, a usłyszycie na nim także singiel Sorry To Sorry. Przypomnijmy, że entuzjastyczne wyczekiwanie najnowszego singla Sorry Not Sorry zaowocowało specjalnym hashtagiem. W ciągu weekendu #sns było najczęściej używanym hasłem w social mediach na całym świecie
  • Emma Hewitt x P.A.F.F. - Give You Love: polski producent, Paweł Kasperski (P.A.F.F.), jest współautorem nagrania znakomitej wokalistki Emmy Hewitt. W przeszłości pracowała ona z Cosmic Gate czy Dash Berlin. Zdaniem wielu czołowych producentów Emma ma jeden z najlepszych głosów, który idealnie pasuje do muzyki klubowej. Singiel pt. Give You Love pojawi się na płycie Fala, a ten na półkach sklepowych 22 września 2017.
  • Taylor Swift - Look What You Made Me Do: utwór Look What You Made Me Do zapowiada nowy album artystki Reputation, który ukaże się 10 listopada!

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

New Music Friday w RADIU ESKA od samego rana w każdy piątek! Najnowsze hity usłyszycie na naszej antenie. Nie przegapcie!

Najnowsze