New Music Friday w RADIU ESKA - Kungs, Antek Smykiewicz i inni! [PREMIERY 4.08.17]

i

Autor: fot. https://www.instagram.com/kungsmusic/ screen z profilu https://www.instagram.com/kungsmusic/

New Music Friday w RADIU ESKA - Kungs, Antek Smykiewicz i inni! [PREMIERY 4.08.17]

2017-08-04 16:52

Piątek świętujemy w RADIU ESKA - i nie tylko dlatego, że to początek weekendu! Tego dnia od samego rana gramy dla was najgorętsze premiery! Co nowego w Esce od 4 sierpnia 2017?

New Music Friday w RADIU ESKA to moment, kiedy gramy na antenie najlepsze nowe piosenki 2017 od waszych ulubionych gwiazd. O to, by ostatnia prosta wakacji 2017 była udana dbają m.in. Kungs, Felix Jaehn, Antek Smykiewicz oraz Rafał Brzozowski. Ciekawe czy już wkrótce ich świeżo wydane single będą tak popularne, jak obecnie rządzące hity tj. Feels (Calvin Harris), 2U (David Guetta), OK (Robin Schulz) czy Poczuj luz (Kamil Bednarek). Wszystko zależy od was - oceniajcie od 4 sierpnia!

New Music Friday 4.08.2017 - premiery w RADIU ESKA

Każdy piątek upływa nam pod znakiem nowej muzy w RADIU ESKA. Chcemy byście byli na czasie z tym, co nowe, świeże i już wkrótce może być hitem. 4 sierpnia 2017 w ramach New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie:

  • Antek Smykiewicz - Już nie ty: 4 singiel z debiutanckiego albumu Nasz Film. Z tego samego wydawnictwa pochodzą single: Pomimo burz, Jak sen oraz Limit szans. Już niedługo możecie spodziewać się teledysku najnowszego kawałka promującego płytę.
  • Kungs feat. Olly Murs & Coely - More Mess: autor hitów Don't You Know oraz przede wszystkim This Girl (na miejscu 1. w 45 krajach i osiągnął oszałamiającą liczbę billiona odsłuchów), powraca z równie pozytywną energią. Francuskiego producenta wsparł brytyjski wokalista Olly Murs oraz pochodząca z Belgii raperka Coely. Tak jak w przypadku poprzednich singli Kungsa i ten utrzymany jest w tanecznym stylu - soulowe wokale, popowe melodie, disco, funk i oczywiście instrumenty dęte! Takie połączenie gwarantuje wyśmienite brzmienie! 
  • Rafał Brzozowski - Już wiem: za słowa autora hitu 'Tak blisko' odpowiada wokalista grupy VIDEO, Wojciech Łuszczykiewicz. Za muzykę stworzył znakomity kompozytor, producent i gitarzysta, Marek Kisieliński.
  • Camila Cabello feat. Young Thug - Havana: kolejny po Crying In The Club singiel z debiutanckiej płyty byłej członkini Fifth Harmony. Krążek premierowo ma się pojawić we wrześniu 2017 roku (data nie jest jeszcze potwierdzona), a za produkcję odpowiadają m.in. Cashmere Cat, Pharrell Williams oraz Stargate.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.