New Music Friday w RADIU ESKA - Adam Lambert, Grzegorz Hyży, Rudimental i inni!

i

Autor: fot. EAST NEWS // fot. Warner Music Polska // fot. Sony Music Polska New Music Friday w RADIU ESKA

New Music Friday w RADIU ESKA - Adam Lambert, Grzegorz Hyży, Rudimental i inni!

2017-06-30 14:36

New Music Friday świętujemy w RADIU ESKA! Piątek to dzień, kiedy pojawiają się najnowsze kawałki. My dbamy o to, byście usłyszeli je jako pierwsi! Co premierowo w Esce 30 czerwca? Sprawdźcie już teraz!

New Music Friday w RADIU ESKA! Piątek jest znakomitym dniem, bo zaczyna się weekend! Doskonale wiemy, że wielbiciele najświeższej muzyki z niecierpliwością czekają na ten dzień z innego względu. Właśnie wtedy najwięksi artyści wypuszczają w świat gorące nowości muzyczne 2017. W Esce chcemy byście byli na bieżąco z najnowszą, a przy tym najlepszą muzą! W każdy piątek przez cały dzień na naszej antenie usłyszycie mnóstwo premier od waszych ulubionych artystów!

New Music Friday - premiery w RADIU ESKA 30 czerwca

30 czerwca w RADIU ESKA od samego rana do późnego wieczora usłyszycie najświeższe kawałki, które po prostu trzeba znać! I tak z waszych głośników premierowo wybrzmią takie hity jak:

  • DJ Khaled feat. Rihanna & Bryson Tiller - Wild Thoughts: hit ten pochodzi z płyty Grateful, na którym pojawiły się takie gwiazdy, jak: Justin Bieber, Beyonce & Jay-Z, Drake, Big Sean, Nas, Alicia Keys & Nicki Minaj czy Calvin Harris. Oficjalnie Wild Thoughts jest czwartym singlem z tego wydawnictwa.
  • Rudimental feat. James Arthur - Sun Comes Up: brytyjska grupa, która doskonale wie, jak zrobić znakomity hit. Podbili najważniejsze listy przebojów kawałkami tj. Feel The Love, Not Giving In czy przede wszystkim Waiting All Night. Wydaje się, że Sun Comes Up powtórzy znakomite osiągnięcia poprzedników. Oceniajcie!
  • Grzegorz Hyży - Noc i dzień to po świetnie przyjętym hicie 'O Pani!' - kolejny singiel z płyty Momenty. Przypomnijmy, że Grzegorz Hyży otrzymał nominację na ESKA Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy Artysta.
  • Adam Lambert  - Two Fux: to singiel, którym artysta wraca po dwóch latach od wydania ostatniej płyty. Amerykański wokalista poza promocją nowego hitu musi się zająć występami z zespołem Queen. W Polsce, dokładnie w łódzkiej Atlas Arenie, wystąpi 6 listopada.
  • Miley Cyrus - Malibu (w remiksie Tiesto): znacie ten kawałek w oryginalnej wersji, ale warto znać go w remiksie przygotowanym przez Tiesto! 

Jeśli chcesz być na czasie z najnowszymi hitami słuchaj RADIA ESKA! W towarzystwie premier usłyszycie Najlepsze Hity Na Lato!