Natalia Szroeder jest lepsza od Quebonafide! Artystka komentuje ich współpracę

2021-03-19 13:27
Natalia Szroeder
Autor: WBF Natalia Szroeder

Natalia Szroeder wydała swój nowy singiel pod tytułem Powinnam? To jej pierwsza piosenka po przejściu do managementu Kayax. Z tej okazji udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o współpracy ze swoim chłopakiem, popularnym raperem Quebonafide. Zdradziła, że "muzycznie jest lepsza". Co miała na myśli popularna popowa gwiazda?

Natalia Szroeder powróciła po dwóch latach z nowym singlem. Jej fani od dawna wyczekiwali tego momentu. Piosenka Powinnam? jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Z tego powodu Natalia rozpoczęła promocję nowego wydawnictwa. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nie tylko o swojej nowej twórczości, ale także o swojej relacji z Quebonafide. Jak wiadomo, Szroeder i popularny raper są parą od dłuższego czasu, ale nigdy nie zdecydowali się na publiczne mówienie o swoim związku. W wywiadzie na podcaście Oświeceni Hedoniści wspomniała o tym, jak muzycznie różni się od ukochanego. Opowiedziała także o tym, jak wygląda ich współpraca. Szroeder uważa, że w jednej z dziedzin jest lepsza od Quebonafide.

Margaret o nowej płycie i współpracy z Natalią Szroeder

Natalia Szroeder w wywiadzie o Quebonafide

Natalia Szroeder wspomniała w rozmowie z dziennikarką swoją współpracę z Quebonafide. Na jego ostatnim albumie znalazła się piosenka Jesień, w której Natalia śpiewała refreny. Jednak to niejedyna ich współpraca. Często razem pracują nad nową muzyką. - Nikt nie wchodzi w swoje działki. Kuba jest świetnym tekściarzem i jak robiliśmy rzeczy na jego płytę, to były jego teksty, jego projekt, jego materiał. Więc ja absolutnie, mimo tego, że też piszę, ale to są zupełnie inne rzeczy, to w ogóle nigdy w życiu bym mu na nic nie zwróciła uwagi, bo wiem, że on jest w tym lepszy. Muzycznie ja jestem lepsza, po prostu. Lepiej słyszę, śpiewam, Kuba nie jest wokalistą - powiedziała Szroeder.

Sonda
Podoba ci się Powinnam?, nowa piosenka Natalii Szroeder?

Natalia Szroeder - Powinnam?

Nowa piosenka Natalii Szroeder miała swoją premierę 16 marca 2021 roku. Utworem rozpoczęła nową erę w swojej karierze. Do tej pory znana była z radiowych, prostych piosenek. Tym razem postawiła na ambitniejszy tekst i dźwięki. Wcześniej zapowiedzią zmiany była piosenka Sold Out, w której gościnnie zaśpiewała u boku Margaret.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze