Narty 2017 - pogoda długoterminowa. Gdzie najlepiej pojechać?

2017-11-16 14:00
Narty 2017 - pogoda długoterminowa. Gdzie najlepiej pojechać?
Autor: fot./freeimages.com/Krzysztof Isbrandt Narty 2017

Gdzie najlepiej pojechać na narty w 2017 roku? Na ESKA.pl podajemy długoterminową prognozę pogody, która pokaże wam gdzie są dobre warunki narciarskie.

Narty 2017 to coś na co czekają wszyscy wielbiciele szusowania. Tegoroczny sezon już się rozkręca i coraz więcej osób planuje wyjazdy na stoki narciarskie. Zabawę na nartach czy snowboardzie często może jednak popsuć zła pogoda lub brak śniegu. Nic więc dziwnego, że wszystkich narciarzy interesuje pogoda długoterminowa i warunki narciarskie panujące w Polsce i za granicą.

Zima 2017/18 - jaka będzie pogoda zimą w Polsce? Długoterminowa prognoza >>

Polska - warunki narciarskie 2017

W Polsce pogoda na narty 2017 nie będzie sprzyjać w listopadzie. W miastach takich jak Zakopane, Szczyrk, Białka Tatrzańska czy Karpacz temperatury co prawda będą na przestrzeni miesiąca wahać się w okolicach zera jednak na stokach nie ma jeszcze dużo śniegu. Lepszych warunków narciarskich możemy się spodziewać dopiero w grudniu. Nie znaczy to jednak, że w najbliższym czasie Polsce nie pojeździmy! Na przykład Zieleniec już przygotowuje trasy z pomocą armatek śniegowych.

Boże Narodzenie 2017 - pogoda. Czy będą białe święta?

Autor: brak danych

Jaka będzie pogoda na święta Bożego Narodzenia? Spadnie śnieg czy jednak będzie sucho? Przewidywania podrzucamy na ESKA.pl!

Narty 2017 za granicą

Decydując gdzie najlepiej pojechać na narty w 2017 warto wziąć pod uwagę inne kraje. Listopad i grudzień dobrze zapowiadają się w Austrii gdzie w niektórych miejscach na stokach leży już od 150 do 230 cm śniegu. Można też pojechać do Szwajcarii, która jest chętnie wybierana przez narciarzy. Tam w większości ośrodków narciarskich pogoda będzie sprzyjać szusowaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze