Najbardziej wpływowe polskie influencerki 2020, które warto obserwować w sieci!

2020-06-17 14:19
Anna Lewandowska/ Julia Wieniawa
Autor: EAST NEWS: ADAM JANKOWSKI/REPORTER | face to face/FaceToFace/REPORTER

W dobie internetu to właśnie influencerzy mają największy wpływ na swoich widzów! Internetowi twórcy są wyznacznkiem wszystkiego co najlepsze! Wystarczy tak naprawdę jedna ich rekomenadacja dowolnego produktu, a zostanie on uznany za najlepszy i niepowatrzalny. Siła wpływu twórców na odbiorców jest niesamowicie ogromna, dlatego też na ESKA.pl przygotowaliśmy listę najbardziej wpływowych polskich influencerek w 2020 roku!

Polskie influencerki i ich internetowe działania z pewnością mogą być podzielone na różne kategorie. Jedne uwielbiają pokazywać zakupy, drugie wypowiadać się na tematy trudne, a jeszcze inne scalają wszystko i tworzą treści, jakie tylko przyjdą im do głowy! Okazuje się, że jednym z największych plusów bycia influnecerem jest posiadanie niesamowitego wpływu na swoich odbiorców, dlatego tak ważne jest ważenie słów i liczenie się z każdym swoim zachowaniem w interencie. W momencie kiedy ktoś staje się osobą publiczną musi wziąć pod uwagę blaski i cienie najbardziej popularnego zawodu w dobie internetu, jakim jest bycie rozpoznawalnym influencerem. Wielu internetowych twórców nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, a także z tego, że mogą być dla kogoś wzorem do naśladowania. Pokazują nie do końca wartościowe rzeczy i często zachowują się w nieodpowiedni sposó. Jednak skupmy uwagę na wartościowych treściach i najbardziej wpływowych influencerkach w 2020 roku! Kto znalazł się na naszej liście? Sprawdźcie sami! 

Rozwiąż Quiz i sprawdź czy wiesz, o którym youtuberze mowa!

Pytanie 1 z 10
Urodził się w Legnicy.

Najbardziej wpływowe influencerki - 2020 

Lista najbardziej wpływowych influencerek w 2020 roku! Czym się zajmują w sieci i ilu mają obserwujących? 

Lexy Chaplin to jedna z polskich influencerek, która rządziła pod względem zaangażowania w styczniu 2020! Jej oglądalność utrzymywała się na poziomie ponad 270 tysięcy reakcji fanów. Lexy jeszcze całkiem niedawno należała do słynnego Teamu X, o którym w ostatnim czasie jest bardzo głośno. 

View this post on Instagram
sesja by tony A post shared by Lexy👼🏽 (@lexychaplin) on

Wersow jest dziewczyną jednego z bardziej popularnych twórców polskiego YouTube'a. Jej zasięgi również są na imponującym poziomie, ponieważ jej kanał w serwisie YouTube ma niespełna 2 miliony subskrypcji! 

View this post on Instagram
#selfie ✌🏼 A post shared by WERONIKA SOWA (@wersow) on

Julia Wieniawa to świetna aktorka i dobrze prosperująca influencerka w jednym! Młoda dziewczyna ma wianuszek adoratorów i rzeszę wiernych fanów, którzy pójdą za nią w ogień! Jej konto na Instagramie obserwuje niespełna 2 miliony użytkowników! 

Anna Lewandowska to przykład wspaniałej mamy, zmotywowanej i pewnej siebie kobiety! Jest idealnym przykładem i idolką dla większości osób z Polski! Jej poczyniania w sieci obserwują miliony użytkoników!

Poduszkowy challenge opanował internet. O co w nim chodzi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze