Muzyką Się Żyje Nowość: Katy Perry - Bon Apetit ft. Migos

2017-04-28 16:40
Muzyką Się Żyje Nowość: Katy Perry - Bon Apetit
Autor: fot. okładka singla Muzyką Się Żyje Nowość: Katy Perry - Bon Apetit

Katy Perry - Bon Apetit z gościnnym udziałem grupy Migos to nowość w Muzyką Się Żyje na dobre rozpoczęcie ostatniego weekendu kwietnia 2017.

Katy Perry powraca na antenę RADIA ESKA ze swoim premierowym singlem Bon Apetit. Druga piosenka promująca nadchodzący czwarty już album Katy Perry to zwrot ku nieco bardziej beztroskim klimatom niż zaangażowany społecznie singiel Chained To The Rhythm. Po udanej współpracy z Skipem Marleyem, piosenkarka postanowiła ponownie zaprosić do swojego kawałka specjalnych gości. Tym razem wybór padł na hip-hopową grupę Migos, którą możecie kojarzyć m.in. z hitu Bad and Boujee. Druga nowość tego dnia to najnowsza propozycja od Kygo, czyli First Time z piękną i zdolną Ellie Goulding.
>> Kygo i Ellie Goulding mają wspólny HIT! First Time PREMIERA piosenki

Katy Perry - Bon Apetit

Bon Apetit od Katy Perry to nowość w RADIU ESKA - pierwszy raz na naszej antenie 28.04.2017 u Puotecka w Muzyką Się Żyje. Dla niecierpliwych jeszcze gorący singiel od autorki hitów Roar, Firework i Dark Horse mamy też już teraz do odsłuchania poniżej. 

 

>> Muzyką Się Żyje - muzyczne nowości, gorące premiery, newsy ze świata muzyki i wiele więcej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze