Monika Wiśniowska-Basel - kim jest? Wzruszyła śpiewając hit Aviciiego!

2021-11-27 20:13

Monika Wiśniowska-Basel to objawienie dwunastej odsłony The Voice of Poland. Uczestniczka już w Przesłuchaniach w Ciemno wywołała gęsią skórkę i sprawiła, że w oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Wszystko to za sprawą wykonania megahitu Addicted To You.

Monika Wiśniowska-Basel - kim jest uczestniczka The Voice of Poland? Wzruszyła śpiewając hit Aviciiego! Monika ma 35 lat pochodzi z Siechnic k/Wrocławia. Ma męża Tomka i syna Antka. Ich rodzina utrzymuje się z muzyki – wspólnie z mężem koncertują, mają nawet specjalnie przystosowany do tras koncertowych samochód. Dodatkowo Monika prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci. Pisze scenariusze, reżyseruje, przygotowuje dzieci do spektakli, które są dla dzieci i grane przez dzieci. Kocha swoją pracę, dzieci ją inspirują, pomagają tworzyć spektakle, dzięki nim sama może poczuć się jak dziecko.

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Monika Wiśniowska-Basel - kim jest?

Sama też jest matką - jej synek, Antoś ma 4 latka aktualnie trochę wstydliwym. W trakcie lockdownu Monika cały swój wolny czas poświęcała właśnie dziecku. Teraz jest gotowa, by wrócić do muzyki. Muzyka staje się dla niej swego rodzaju terapią, dzięki której może wylać wszystkie swoje emocje. W szufladzie ma wiele utworów, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Przychodząc do programu The Voice, ma nadzieję, że rozkwitnie na nowo.

Monika Wiśniowska-Basel - The Voice of Poland 12

Monika Wiśniowska-Basel w The Voice of Poland 12 zaskoczyła śpiewając megahit Addicted To You. Oryginalnie za utwór odpowiada tragicznie zmarła gwiazda muzyki klubowej, Tim Bergling, czyli Avicii. Uczestniczka popularnego talent-show wzruszyła widzów, ale poruszyła również trenerów, którzy odwrócili swoje czerwone fotele. W sumie odwrócili się wszyscy, ale sama Monika zdecydowała, że swoje wokalne umiejętności chce szlifować pod okiem Justyny Steczkowskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze