Monika Urlik - piosenka na Eurowizję 2018. Momentum ma szansę wygrać?

i

Autor: Fot. Youtube/Ylva & Linda Screen z Youtube

Monika Urlik - piosenka na Eurowizję 2018. Momentum ma szansę wygrać?

2018-02-12 16:29

Monika Urlik w eliminacjach do Eurowizji 2018 wykona utwór Momentum. Czy ma z nim szansę wygrać konkurs?

Monika Urlik powalczy w krajowych preselekcjach o wyjazd do Lizbony, gdzie w maju odbędzie się Eurowizja 2018. Preselekcje, które wyłonią polskiego reprezentanta odbędą się w sobotę 3 marca. To właśnie wtedy dziesiątka finalistów zaprezentuje swoje eurowizyjne propozycje. Wśród rywali Moniki Urlik znaleźli się m.in. Ifi Ude, Saszan, Marta Gałuszewska czy Gromee.

Kim jest Monika Urlik?

Monika Urlik to artystka, która wykonuje muzykę z pogranicza popu, R&B;, soulu i gospel. Szerszej publiczności kobieta dała się poznać w The Voice of Poland. W 2011 roku w programie, pod wodzą Nergala dotarła do półfinału. Rok później wystąpiła z zespołem Afromental w programie Bitwa na głosy. Monika Urlik ma na swoim koncie jedno studyjne wydawnictwo. Jej debiutancka płyta Nie wie nikt ukazała się 9 maja 2014 roku.

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

Piosenki zatytułowanej Momentum, którą Monika zaprezentuje podczas krajowych eliminacji do Eurowizji 2018 możecie posłuchać poniżej: