Modelki zdetronizowały Pedro, Pedro, Pedro! Teraz to one królują w Gorącej 20 ESKI!

i

Autor: Universal Music Poland Modelki zdetronizowały Pedro, Pedro, Pedro! Teraz to one królują w Gorącej 20 ESKI!

"CHYBA, ŻE Z TOBĄ" NUMEREM 1

Modelki zdetronizowały "Pedro, Pedro, Pedro"! Teraz to one królują w Gorącej 20 ESKI!

2024-06-14 19:52

Dopięły swego! A raczej Wy to zrobiliście i rzuciliście się do głosowania na znany wszystkim hit "Chyba, że z tobą". Modelki w czwartym tygodniu obecności w Gorącej 20 Radia ESKA wylądowały na szczycie. Zrzuciły tym samym z tronu megahit "Pedro", który przecież walczy o miano hitu lata. Poznajcie szczegóły przedwakacyjnego notowania listy hitów ESKI!

Gorąca 20 Radia ESKA - lista najpopularniejszych hitów w Polsce ma nowy, a jednak stary numer 1. W końcu hit Modelek pojawił się premierowo w kwietniu tego roku i znają go wszyscy. W końcu wylądował na szczycie, ale to tylko dzięki Wam - za sprawą Waszych głosów na ESKA.pl. W 24. tygodniu 2024 roku na miejscu drugim znalazła się grupa Imagine Dragons z hitem "Eyes Closed", a podium zamknął Lost Frequencies z hitem "In My Bones". Swoją drogą ten belgijski producent niedawno odwiedził Polskę i zagrał podczas sekretnego show w Warszawie. W ten sposób otworzył festiwalowe lato!

Lost Frequencies zagrał tajemniczy koncert w Polsce. Takie show zrobi na Tomorrowland!

Męskie Granie Orkiestra 2024: kulisy powstania "Wolnych duchów"

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 14.06.2024

9 spadków, 9 awansów i 2 nowości - to statystyka notowania Gorącej 20 Radia ESKA. W zestawieniu powitaliśmy na miejscu 18. Teddy'ego Swimsa z utworem "The Door", a także na miejscu 14. Sylwia Grzeszczak z piosenką "Och i Ach". Pożegnaliśmy natomiast dwa dobrze znane kawałki, które raczej jeszcze będą się pojawiać w wakacyjnych playlistach. Mowa o "Stereo" od twocolors oraz o "The Sound of Silence" grupy Disturbed w remixie Cyrila. Kolejne notowanie już 21 czerwca od godziny 18:00.

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Modelki - Chyba, że z tobą

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj