Mister Supranational

i

Autor: for. Dorota Czoch

Mister Supranational 2021 - kandydaci. Oto najprzystojniejsi mężczyźni świata!

2021-08-22 15:37

Już za dwa dni na antenie Polsatu staruje Festiwal Piękna 2021. W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15:00 po raz piąty zostanie wybrany Mister Supranational. Do rywalizacji o miano najprzystojniejszego mężczyzny stanie 34 uczestników z całego świata. Koniecznie sprawdźcie, jak prezentują się fantastyczni mężczyźni!

Mister Supranational 2021 - kandydaci robią wrażenie. Zdjęcia z oficjalnej sesji zdjęciowej Mister Supranational 2021 wykonała Dorota Czoch. Stylizacją zajęła się Katarzyna Cygańska. O makijaże zadbali Sebastian Gradzik z Smashbox i Magda Atkins z Bobby Brown, natomiast o włosy stylista fryzur Marcin Kamiński z Revlon Professional Polska. Sesja odbyła się w Nowym Sączu, w Małopolsce która jest partnerem głównym konkursu.

Cztery edycje wystarczyły, żeby konkurs Mister Supranational stał się jednym z najważniejszych na świecie, z kilkudziesięcioma krajami konkurującymi o miejsce w trakcie finałowej gali. Po przerwie w 2020 roku spowodowanej sytuacją pandemiczną na świecie, konkurs Mister Supranational wraca z kolejną edycją, która najprzystojniejszego mężczyznę wyłoni w Nowym Sączu. W Krakowie wylądowało 34 uczestników z całego świata, od Togo po Stany Zjednoczone, skąd po procedurach pandemicznych udali się do Nowego Sącza. Tam biorą udział w sesjach zdjęciowych, współzawodniczą w przeróżnych konkurencjach, uczą się języka polskiego, poznają Małopolskę oraz ćwiczą układy choreograficzne.

W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15:00 34 fantastycznych mężczyzn z każdego zakątka globu stoczy bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi - Mister Supranational 2021. Polskę będzie reprezentował Daniel Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Mister Supranational 2021 - kandydaci

Gospodarzami wieczoru będą: Anna Matlewska i Ivan Podrez. Reżyserem gali finałowej Mister Supranational 2021 jest Grzegorz Krawiec a choreografię przygotowuje Tomasz Barański. Triumfator międzynarodowego konkursu dla mężczyzn otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych. Jak uczestnicy zaprezentują się podczas pokazów i który z nich otrzyma tytuł Mister Supranational 2021? Przekonamy się już 22 sierpnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 15:00 w Polsacie.