Mister Supranational 2017 - online i w TV. Gdzie oglądać?

2017-11-30 16:47
Mister Supernational 2017 - online i w TV. Gdzie oglądać?
Autor: Fot. Screen z YouTube / zoom Zeszłoroczna gala

Już w sobotę 2 grudnia odbędą się wybory Mister Supranational 2017. Najprzystojniejszych Panów zobaczymy na festiwalu w Krynicy Zdroju. Gdzie i o której będziemy mogli obejrzeć wybory? 

Konkursy piękności dla Pań od lat cieszą się ogromną popularnością. Tymczasem nowością w świecie są tego typu plebiscyty dla mężczyzn. Drugi konkurs Mister Supranational 2017, gala najprzystojniejszych Panów, odbędzie się w Krynicy Zdroju. W zeszłym roku miał miejsce pierwszy konkurs tego typu. Zwycięzcą został reprezentant Meksyku Diego Garcy. Konkurs poprowadzą prawdziwe piękności - Davina Reeves i Paulina Chylewska. Kto otrzyma błękitną szarfę? Duże szanse na tytuł posiada kandydat z Polski. 

Miss Polonia 2017 to Agata Bieranat. Kim jest? TOP 10 najlepszych zdjęć

Autor: brak danych

  Agata Biernat była najstarszą ze wszystkich 23 kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Polonia 2017. Piękna brunetka pochodzi ze Zduńskiej Woli. Ma 27 lat i182 centymetry wzrostu. Brała udział w kampanii ebeactive i słynnym programie TVN Ugotowani w roku 2013. Została r&oa;

Mister Supranational 2017 - gdzie oglądać? 

Uroczystą galę zobaczyć będziemy mogli na żywo nie ruszając się z domu. Transmisja odbędzie się 2 grudnia o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat. nasz kraj reprezentować będzie Jan Dratwicki. Czy nasz reprezentant zostanie uznany za najpiękniejszego? Liczymy przynajmniej na podium! Transmisja online odbędzie się w platformie IPLA.TV. Mamy dla Was dobrą wiadomość - będzie ona zupełnie bezpłatna. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze