Milionerzy - pytanie o Gwiezdne Wojny. Fani znaliby odpowiedź za pół miliona!

2018-04-19 12:51
Milionerzy - pytanie o Gwiezdne Wojny. Fani znaliby odpowiedź za pół miliona!
Autor: fot. Bartosz Krupa/East News/screen/youtubue.com/Quick and Dirty Milionerzy

Fani gwiezdnej sagi na pewno znaliby odpowiedź na pytanie za pół miliona złotych! Na ESKA.pl piszemy o ciekawym pytaniu z Milionerów, które dotyczyło Gwiezdnych Wojen.

Milionerzy - pytanie o Gwiezdne Wojny padło w jednym z ostatnich odcinków teleturnieju. Na fotelu przed Huibertem Urbańskim usiadł pan Bartosz. Dość łatwo poradził sobie z większością pytań, dzięki czemu doszedł do zagadnienia za 500 000 zł. Fani znaliby odpowiedź za pół miliona. Jeśli jesteście jednymi z nich, też byście wiedzieli. Jak brzmiało to pytanie?

Milionerzy - Lew zabity przez Ramona Mercaderato? Najgłupsza odpowiedź w historii teleturnieju!

Autor: brak danych

Jak można przegrać i rozbawić cała Polskę? Uczestniczce odcinka wyemitowanego 12 kwietnia się to udało. W jaki sposób? Przeczytajcie na ESKA.pl

Pytanie o C-3PO w Milionerach

Jak brzmiało pytanie o Gwiezdne Wojny w Milionerach? Na monitorze Bartosza wyświetliło się takie zagadnienie: W oryginalnej trylogii "Gwiezdne Wojny" C-3PO ma srebrną: a) szczękę, b) klatkę piersiową, c) lewą dłoń, d) prawą nogę.

C-3PO to jedna z najważniejszych postaci Gwiezdnych Wojen. Ten robot o ludzkiej sylwetce, w oryginalnej trylogii jest pokryty złotą blachą, a srebrną ma tylko... prawą nogę!

Taką odpowiedź obstawiał pan Bartosz. Nie był jej jednak pewien, więc zrezygnował. Z programu Milionerzy wyszedł z 250 000 zł, ale gdyby był fanem Gwiezdnych Wojen, miałby teraz w kieszeni pół miliona! Całą sytuację zobaczycie klikając w poniższy odnośnik:

Milionerzy - pytanie o Gwiezdne Wojny >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze