Michał Szczygieł - przedpremierowy fragment teledysku Noga na gaz [TYLKO U NAS]

2021-06-17 15:52
Michał Szczygieł - przedpremierowy fragment teledysku Noga na gaz [TYLKO U NAS]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł - przedpremierowy fragment teledysku Noga na gaz [TYLKO U NAS]

Noga na gaz to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła. Utwór promuje debiutancki album Tak jak chcę, którego premiera już w piątek, 18 czerwca.

Michał Szczygieł zrobił niespodziankę czytelnikom ESKA.pl i ujawnił fragment swojego teledysku do utworu Noga na gaz, który zapowiada jego debiutancki album Tak Jak Chcę. Sam premierowy utwór niesie za sobą ważne przesłanie. Należy poczuć 100 procent satysfakcji z nieplanowanej podróżny. To utwór, który sprawdzi się podczas wypadów za miasto aczkolwiek tytułu nie należy traktować w pełni dosłownie. Kawałek spodoba się także niezmotoryzowanym oraz wielbicielom innych środków transportu: pociągów, rowerów, tramwajów, żaglówek oraz deskorolek.

Michał Szczygieł z przedpremierowym fragmentem teledysku Noga na gaz!

Michał Szczygieł - płyta Tak Jak Chcę

Na Tak jak Chcę trafiło 11 utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Na próżno szukać odniesień do innych artystów, Szczygieł puszcza oko do swoich muzycznych idoli, ale nikogo nie naśladuje. Serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach. Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała - z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji. Podobnego wydawnictwa na polskim rynku można szukać ze świecą.

Michał Szczygieł z polską płytą roku? Album Tak Jak Chcę przed premierą robi furorę!

Michał Szczygieł dojrzewa jako artysta, a każdy kolejny etap jest dla niego zarówno świetną zabawą, jak i nauką. Zawartość krążka udowadnia, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogły mu m.in. dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk). Energia na debiutanckim albumie Michała Szczygła przypomina tę z udanej randki, do której chętnie wracamy wiele razy z uśmiechem na twarzy i która zapoczątkowała coś pięknego i bardzo ekscytującego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze