Michał Szczygieł

i

Autor: ESKA // YouTube/Michał Szczygieł

GWIAZDY

Michał Szczygieł jest w ponad 2-letnim związku. O ukochanej mówi niewiele. U nas zrobił wyjątek!

2023-11-06 14:04

Michał Szczygieł rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobił jednak wyjątek. W związku z premierą płyty "Michał Szczygieł", na której pojawiły się romantyczne kawałki "To nie zabawa" i "Możesz być kim chcesz", artysta zdradził nam, jakim jest partnerem. Jego dziewczyna nie ma z nim lekkiego życia?

Michał Szczygieł należy do grona tych artystów, którzy nie mówią zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Wokalista woli, by odbiorcy skupiali się na jego twórczości, a nie na plotkach. Z okazji wydania swojej drugiej płyty zatytułowanej po prostu "Michał Szczygieł" piosenkarz pojawił się w eskowym studiu, by zdradzić nieco więcej na temat poszczególnych kawałków ją promujących. W albumowej trackliście nie zabrakło numerów, które pozwalają nam pomyśleć, że Michał Szczygieł to prawdziwy romantyk. Posłuchajcie tylko numerów "To nie zabawa" czy "Możesz być kim chcesz". 

Kiedy myślę tylko o nas, to mam przed oczami wszystko, czego chcę. Gdy zawodzą słowa, ona spada z nieba prosto mi jak deszcz - śpiewa w refrenie pierwszego z nich 24-latek.

Tylko u nas Michał Szczygieł potwierdził, że od ponad dwóch lat jest w szczęśliwej relacji i zdradził, jakim jest partnerem. Tego mogliście o nim nie wiedzieć!

Michał Szczygieł odpowiada Janowskiemu! Słowa jurora TTBZ mocno go dotknęły. Wiemy, co stało się po nagraniach!

Michał Szczygieł z drugą płytą. Skomentował zachowanie Janowskiego!

Michał Szczygieł o dziewczynie

Niedawno mówił nam, że jest kochasiem, a teraz przed kamerami opowiedział o swoim ponad 2-letnim związku. Zapytany o to, jakim jest chłopakiem, Michał Szczygieł odpowiedział bez żadnych ogródek.

To jest pytanie do mojej ukochanej! Uważam, że bywam trudny, ale jestem też kochającym i dbającym o drugą osobę człowiekiem. Da się ze mną wytrzymać, chociaż miewam humorki. To wynika może z tej mojej emocjonalności, specyfiki zawodu i tego, że jestem jedynakiem. Od wielu rzeczy uciekałem do tej samotni i to jest kwestia mojego charakteru. Raczej na plus, bo jestem w związku 2,5-letnim, staram się być jak najlepszy. (...) Życie to nie jest bajka - wyznał.

Szanujemy za szczerość. Poniżej możecie posłuchać utworu "To nie zabawa".