Michał Szczygieł, Jason Derulo, Ofenbach i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-08-24 11:06 rw
Nowości Muzyczne 2018: Jason Derulo & David Guetta, Michał Szczygieł premierowo w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładka singla

Wasze ulubione gwiazdy wracają z nowymi piosenkami! Kogo usłyszycie premierowo na antenie Radia ESKA w ramach New Music Friday? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA 24 sierpnia 2018 to kolejna porcja najlepszych nowości muzycznych. Od samego rana za sprawą nowych muzycznych wydań naładujemy was pozytywną energią na kolejne dni! Zagramy nowy singiel Jasona Derulo w projekcie z Davidem Guettą! Usłyszycie również świeży numer od duetu Ofenbach, nagrany z kuzynem Sebastiana Ingrosso, Benjaminem. Swoją drogą Benjamin reprezentował Szwecję podczas konkursu piosenki Eurowizji w Lizbonie.

Nowe hity Radio ESKA - premiery 24.08.2018

Chcemy byście byli na bieżąco z nową muzą, dlatego w Radiu ESKA 24 sierpnia 2018 usłyszycie po raz pierwszy aż pięć gorących utworów. Wszystkie sprawią, że zakończenie wakacji, a nawet cały wrzesień 2018 będzie bardzo udany. Oto nasze nowości:

  • Jason Derulo x David Guetta feat. Nicki Minaj & Willy William - Goodbye
  • Ofenbach feat. Benjamin Ingrosso - Paradise
  • Chiara Grispo feat. Michał Szczygieł - Since You Left Me
  • Nick Jonas x Robin Schulz - Right Now
  • Liam Payne & French Montana - First Time

Na rynku muzycznym pojawiły się również inne single, które gorąco polecamy. Zadebiutował utwór pt. Bodycount, za który odpowiada przyjaciółka Calvina Harrisa, Jessie Reyez. Nowość wydał również Logic, R3hab, Tiesto oraz zespół Kodaline.

Pamiętajcie o tym, że najgorętsze hity w Polsce poznacie w każdą niedzielę od godziny 16 w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA.

Najnowsze