Michał Szczygieł jakiego nie znacie! Piosenka WIĘCEJ przedpremierowo [TYLKO U NAS]

2021-03-24 11:48
Michał Szczygieł
Autor: Dawid Ziemba Michał Szczygieł

Więcej - to tytuł nowej piosenki, za którą odpowiada Michał Szczygieł. Uwielbiany przez słuchaczy Radia ESKA wokalista zapowiada singlem swoją debiutancką płytę. Jak brzmi piosenka Więcej? Przekonajcie się odpalając fragment utworu i teledysku - tylko na ESKA.pl!

Michał Szczygieł - nowa piosenka Więcej pokazuje, że marzenia o wielkim uczuciu oraz snucie miłosnych planów na śmierć i życie to nie tylko domena płci pięknej. Wbrew stereotypom, mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online. Piosenka Więcej zaskoczy wszystkich, którzy od samego początku śledzą poczynania młodego wokalisty. W swojej karierze śpiewał już reggae, ballady, a także pojawiał się w rapowych numerach. W tych wszystkich odsłonach radził sobie doskonale i za każdym razem coraz mocniej zaznaczał swoją pozycję na muzycznym rynku. Artysta po sukcesie hitu Spontan, idzie za ciosem i tym razem śpiewa sentymentalny tekst o miłości, w rytm mocnego, elektronicznego bitu.

Michał Szczygieł - TEKST piosenki Więcej. O czym jest utwór? [ZNACZENIE]

Michał Szczygieł - piosenka Więcej swoją premierę ma w piątek, 25 marca 2021. Utwór usłyszycie w ramach New Music Friday w Radiu ESKA, jednak zanim to - przygotujcie się na gorącą premierę odpalając ekskluzywny fragment teledysku, tylko na ESKA.pl.

Michał Szczygieł jakiego nie znacie! Piosenka WIĘCEJ polskim hitem wiosny?

Michał Szczygieł o piosence Więcej

Więcej to muzyczne wyznanie miłosne, w którym artysta obnaża się ze wszystkich emocji. Robi to jednak w charakterystycznym dla siebie, pełnym optymizmu stylu. Dla kogo stworzył ten utwór? Pod koniec minionego roku nawiedziła mnie myśl, że chciałbym się zakochać. Ostatecznie się nie udało, bo z czasem mi przeszło lub przeszło mi z czasem właśnie dlatego, że się nie udało, ale zapis emocjonalny w postaci „Więcej” został i wraca do mnie jak bumerang - tłumaczy Szczygieł.  

Michał Szczygieł - piosenka Więcej

Michał Szczygieł pracuje aktualnie nad debiutanckim albumem, która ma pojawić się w czerwcu. Wydawnictwo zapowiadały single: Tak jak chcę, Jakby co, a także Spontan, który stał się wielkim hitem. Teraz poznaliśmy utwór Więcej, który błyskawicznie ma szansę powtórzyć sukces poprzedniego utworu. Michał Szczygieł śpiewa o tym, że jego druga połówka jest jedyną osobą, której może zaufać. Bohater piosenki oddaje kobiecie swoje serce i jest gotowy na wszelkie wyrzeczenia.

WIĘCEJ - nowa piosenka Michała Szczygła już 25.03.2021

Najnowsze