Michael Jackson ŻYJE w ciele tego człowieka?! Internauci w szoku po tym, co zobaczyli!

i

Autor: screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@gusjackson/video/7082789806505266437 Michael Jackson ŻYJE w ciele tego człowieka?! Internauci w szoku po tym, co zobaczyli!

Michael Jackson ŻYJE w ciele tego człowieka?! Internauci w szoku po tym, co zobaczyli!

2022-04-08 9:23

Michael Jackson wiecznie żywy! Artysta jest obecny w pamięci słuchaczy, fanów, ale nie tylko. Pewien mężczyzna zawodowo wciela się w postać króla muzyki popularnej i niewątpliwie robi to doskonale. W każdym razie na tyle dobrze, że można się pomylić! Przekonajcie się sami już teraz.

Spis treści

  1. Michael Jackson jak żywy - klon
  2. Gustavo Hernandez - kim jest?
  3. Albert z ESKI też czasem udaje kogoś, kim nie jest...
  4. Posłuchaj najnowszych odcinków jego kultowej WKRĘTARKI!

Michael Jackson żyje w ciele tego człowieka?! Internauci mocno zaczęli w to wierzyć po tym, gdy w sieci pojawił się kilkunastosekundowy filmik. Widzimy na nim mężczyznę, który ucharakteryzował się na króla muzyki popularnej. Zajęło mu to dużo czasu, ale my na szczęście możemy oglądać to w przyspieszeniu. Klon Michaela Jacksona zmienił swój wygląd w taki sposób, że ciężko odróżnić go od prawdziwego artysty. Gdyby postawić ich obok siebie, to wszyscy mieliby problem z określeniem tego rzeczywistego. Choć warto zauważyć, że bez makijażu i charakteryzacji, rysy twarzy Gustavo Hernandeza są bardzo zbliżone do tych, które miał MJ. Nie bez powodu facet, który wywołał duże emocje wśród internautów, zajmuje się tym zawodowo. Od ponad 25 lat wchodzi w skórę twórcy hitu Bille Jean, koncertują w Niemczech, Portugalii, Holalndii, Szwecji czy rodzinnej Hiszpanii. Otrzymał wiele nagród i przez wielu uważany jest za najlepszego klona Jacksona.

Michael Jackson ŻYJE? Teorie o śmierci artysty MROŻĄ krew w żyłach!

Sonda
Michael Jackson - czy wierzysz, że nie żyje?
Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!

Michael Jackson jak żywy - klon

Filmik, na którym Gustavo Hernandez zamienia się w Gusa Jacksona, szybko przekroczył barierę 5,3 milionów wyświetleń na TikToku. Warto porównać, że inne wideo artysty mają ponad 50 tysięcy wyświetleń. Gus Jackson zrobił więc ogromną furorę i doczekał się również komentarzy z Polski! Spośród 16 tysięcy komentarzy są te pochodzące z naszego kraju:

  • ej, podobny! - napisał użytkownik posługujący się nickiem oddychanie.plucami;
  • Kobiety robiąc makijaż zmieniają się w kogoś innego, to facet jak już robi to na całość - napisał dzik_z_piekla;
  • podobny nawet bez charakteryzacji - stwierdziła filannkar;
  • Michael Jackson wiecznie żywy - stwierdziła użytkowniczka fresh_new_nails;

Gustavo Hernandez - kim jest?

Gustavo Hernandez Santana to urodzony 17 listopada 1975 klon Michaela Jacksona. Za sprawą tego mężczyzny król muzyki popularnej jest wiecznie żywy, choć oficjalnie zmarł, 25 czerwca 2009 roku. Naśladowanie Jacksona zaczął mają 17 lat. Przebrał się za swojego idola, w czasie karnawału w Las Palmas de Gran Canaria w 1993 roku. W 1996 roku, gdy występował na środku ulicy czekając na koncert artysty w Hiszpanii, został nagrany przez jedną z osobistych kamer MJ. Co ciekawe, w 1997 roku międzynarodowa firma Sony skontaktowała się z nim w celu promocji albumu Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix. Gus Jackson sam opracował serię strojów i przebrań. Jego garderoba naprawdę przypomina taką, jakby należała do prawdziwego Michaela Jacksona.

Artysta zawsze, jak rozmawia z publicznością po swoich koncertach słyszy: - Michael żyje w tobie. Przekonajcie się sami i zobaczcie, jak wygląda!

Albert z ESKI też czasem udaje kogoś, kim nie jest...

Posłuchaj najnowszych odcinków jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Ubezpieczenie" on Spreaker.