Michael Jackson jednak żyje?! Zobaczcie to zdjęcie!

2017-09-21 20:03

Michael Jackson żyje i ma się dobrze - taką nadzieję wciąż mają niektórzy fani. Jeśli zobaczą to zdjęcie mogą uwierzyć, że król muzyki pop nie umarł!

Michael Jackson żyje i ma się dobrze?! Zdjęcie, które pojawiło się w internecie może niektórych zszokować. Doskonale pamiętamy, jak było z informacją o tym, że grób Michaela Jackona jest pusty! Wówczas wiadomość rozeszła się w sieci w błyskawicznym tempie. Na fotografii, o której teraz jest głośno, widzimy siedzącego w samochodzie mężczyznę, który wygląda, jak zmarły w 2009 roku król muzyki pop. Czy to faktycznie jest MJ? Wiele osób na pewno by uwierzyło!

Michael Jackson żyje?! Zdjęcie

Pewna kobieta opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego chłopaka. Fotografia w krótkim czasie zebrała ponad 2,300 podań dalej oraz ponad 8 tysięcy polubień! A wszystko dlatego, że mężczyzna ze zdjęcia wygląda jak król muzyki pop! Co prawda nad nosem musi jeszcze popracować, ale i tak podobieństwo jest naprawdę ogromne! Przyznacie?

Użytkownicy Twittera nie odpuścili sobie i żartowali komentując udostępnione zdjęcie. Jeden z komentarzy: Michael nie powinien robić zdjęć podczas kierowania pojazdem, bo dostanie mandat. A Wy, jak oceniacie podobieństwo?

Michael Jackson - grób jest pusty! Matka ujawnia szczegóły

Autor: brak danych

  Grób Michaela Jacksona jest pusty! Dopiero po ośmiu latach od śmierci króla muzyki pop - świat obiegła ta przerażająca informacja. Do pilnie strzeżonej tajemnicy rodziny Jacksonów, dotarł serwis RadarOnline. Dowiadujemy się, że w czasie pogrzebu, który

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze