Męskie Granie 2018 - bilety, koncerty, trasa

2018-05-10 15:08
Męskie Granie 2018 - bilety, koncerty, trasa
Autor: Fot. East News/Adam Burakowski/REPORTER Męskie Granie 2017

Męskie Granie po raz kolejny rusza w trasę! Gdzie i kiedy koncerty w Polsce? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa i Żywiec - oto miasta, które w tym roku odwiedzi trasa koncertowa Męskie Granie sponsorowana przez markę Żywiec. Tegoroczna edycja wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a finałowy koncert zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu. Męskie Granie to wyjątkowy projekt na kulturalnej mapie Polski, który nieustannie zaskakuje przełamywaniem konwencji i łączeniem stylów. Już od 9 lat na scenie wydarzenia spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne muzyczne gatunki. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci.

Męskie Granie 2018: miasta, line-up, bilety

Autor: brak danych

Męskie Granie 2018: MIASTA, LINE-UP, BILETY - kto zagra podczas koncertów, gdzie kupić wejściówki na koncerty Męskiego Grania w największych miastach Polski? Sprawdźcie ceny wejściówek i daty występów.

Męskie Granie 2018 - data, miejsce

W tym roku z pewnością nie będzie inaczej. Męskie Granie wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a następnie 21 lipca odwiedzi Katowice, 28 lipca Wrocław, 4 sierpnia Kraków, 11 sierpnia Gdynię, 18 sierpnia Warszawę, a finał trasy - zgodnie z tradycją - zabrzmi w Żywcu, 25 sierpnia. 
Przed nami dziewiąta edycja trasy Męskie Granie - mówi Maja Bucholc z Grupy Żywiec. - W tym roku po raz kolejny odwiedzimy aż siedem miast. Mamy nadzieję, że dobór artystów spotka się z dużym zainteresowaniem fanów dobrej, polskiej muzyki. Na żadnej ze scen nie zabraknie nieoczywistych interpretacji, artystycznych poszukiwań oraz dźwiękowych eksperymentów - a wszystko to w wykonaniu najbardziej utalentowanych muzyków. Dużym zaskoczeniem będzie prawdopodobnie także wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra, który niedługo poznamy - dodaje. Szczegóły trasy zostaną podane w późniejszym terminie. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec. Więcej informacji www.meskiegranie.pl.

Męskie Granie 2018 - koncerty, bilety

Bilety na wydarzenie nie są jeszcze dostępne. 

  • 14 lipca - Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
  • 21 lipca - Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
  • 28 lipca - Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
  • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A
  • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
  • 18 sierpnia - Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa 
  • 25 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50


Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze