Mecz Polska - Szkocja: BILETY na mecz w ramach eliminacji do EURO 2016 - Mission Impossible? [VIDEO]

2014-10-14 16:11

Gdzie kupić bilety na mecz Polska - Szkocja? Mecz eliminacji do Euro 2016 zostanie rozegrany 14 października 2014 roku. Czy jest jeszcze szansa na zakupienie biletów na mecz Polska - Szkocja na Narodowym. Sprawdź na ESKA.pl

Polska - Szkocja mecz na Narodowym - bilety dostępne są jeszcze w sprzedaży? Mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już 14 października 2014 roku na Stadionie Narodowym. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45. Po zwycięstwie Polaków nad Niemcami zainteresowanie oglądaniem kolejnej rozgrywki polskiej kadry jest ogromne. Czy jest jeszcze możliwość zakupienia biletów na mecz Polska - Szkocja? Na stronie Stadionu Narodowego znajduje się informacja dot. tego, że bilety na mecz na żywo można kupić na stronie kupbilet.pl. Niestety dzień przed rozpoczęciem meczu bilety na mecz Polska - Szkocja nie są już dostępne.

>>>Mecz Polska - Szkocja: wynik. Sprawdzamy prognozy!

Co więcej bilety nie są dostępne w punktach sprzedaży ani PZPN nie prowadzi sprzedaży biletów w dniu meczu! Jak wygląda sprawa biletów imiennych? Po opłaceniu rezerwacji NIE MA MOŻLIWOŚCI zwrotu oraz zmiany danych osobowych na biletach.

Dla spóźnialskich pozostaje jedynie obejrzenie meczu Polska - Szkocja w telewizji lub w internecie.

>>>Mecz Polska - Szkocja. Data, godzina, składy. Niezbędnik kibica! <<<

Wygląda więc na to, że legalne nabycie biletów na mecz Polska - Szkocja to prawdziwe Mission Imposible. Na otarcie łez prezentujemy soundtrack do tego filmu w koncertowym wydaniu:

Najnowsze