Mateusz Golicki o swoim udziale w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

2020-04-08 19:00 RW
Mateusz Golicki o swoim udziale w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!
Autor: ESKA.pl Mateusz Golicki o swoim udziale w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Mateusza Golicki, czyli uczestnik 2. edycji The Voice Kids po programie nie zwolnił tempa i konsekwentnie rozwijał się tanecznie i wokalnie, czego efekty możemy już podziwiać. Wszystko to za sprawą utworu Twój. Młody wokalista jest kolejnym bohaterem Szybkiej Serii na ESKA.pl!

Mateusz to młody artysta z wielkim potencjałem. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczął już w przedszkolu. Był uczestnikiem programu muzycznego TVP Hit Hit Hurra! oraz wspomnianej 2. edycji The Voice Kids, w której wybrał drużynę Tomsona i Barona. Swoim brawurowym wykonaniem hitu Michała Szczygła - Nic tu po mnie zawładnął sercami nastoletnich fanek i tym samym utorował sobie drogę aż do bitew. Golicki interesuje się sportem i z sukcesami trenuje pływanie. Atrakcyjny wygląd, doskonałe umiejętności taneczne i świetny głos to cechy, które sprawią, że o Mateuszu wkrótce będzie bardzo głośno. Młody wokalista gościł w naszym ESKOWYM studio i zdradził kilka tajemnic. Jedną z nich jest jego relacja z trenerami muzycznego programu, The Voice Kids 2. Co jeszcze ujawnił? Zobaczcie sami!

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Twój to popowy, nowoczesny utwór w młodzieżowym stylu. Taneczny wideoklip został zrealizowany w industrialnych przestrzeniach i wypełniony jest ogromną dawką energii oraz tańca. Reżyserem wideoklipu jest Piotr Smoleński, który współpracował wcześniej między innymi z Cleo.

Najnowsze