Mata, Sanah, Kizo, Mr. Polska… w pierwszym odcinku „Dokończ piosenkę”!

i

Autor: Screen z YouTube: Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1/ Eska Mata, Sanah, Kizo, Mr. Polska… w pierwszym odcinku „Dokończ piosenkę”!

Mata, Sanah, Kizo, Mr. Polska… w pierwszym odcinku „Dokończ piosenkę”!

2022-11-21 16:02

Czy Mata śpiewa disco polo? Kto nie lubi słuchać Sanah? Wolimy Timona i Pumbę z animacji Disney'a czy Disney'a Kizo? Jak to jest, że policeman przeszukuje mnie? Bartosz Kańtoch zaprasza na pierwszy odcinek programu, w którym sprawdzi nasze umiejętności wokalne.

Program „Dokończ piosenkę” pokaże nie tylko czy lubimy i potrafimy śpiewać, ale także czy mamy odwagę zanucić fragment znanego hitu przed kamerą? W końcu nie wszyscy są na tyle śmiali, aby podjąć się tego wyzwania.Trzeba przyznać, niektórzy poradzili sobie znakomicie z tym zadaniem! Byli też tacy, którzy ratowali się melorecytacją, tańcem, a nawet… krzykiem! Niektórzy na myśl o śpiewaniu pytali, czy prowadzący… nie ma aby problemów z głową… Jeden z przechodniów stwierdził, że Sanah nie jest w jego muzycznym typie, więc śpiewać nie będzie, a jeszcze inny, że Mata wykonuje muzykę disco polo, dlatego również podziękuje… Trzeba jednak przyznać, że Bartkowi udało się znaleźć wielu śmiałków, którzy… dokończyli piosenkę!

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Jak poszło uczestnikom pierwszego odcinka „Dokończ piosenkę”? Zobaczcie sami:

Kto Waszym zdaniem poradził sobie najlepiej i jakie piosenki powinny pojawić się w kolejnych odcinkach?