Marta Gałuszewska - piosenka na Eurowizję 2018 to Nie mów mi nie po angielsku!

i

Autor: fot Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS Marta Gałuszewska - piosenka na Eurowizję 2018 to Nie mów mi nie po angielsku!

Marta Gałuszewska - piosenka na Eurowizję 2018 to Nie mów mi nie po angielsku!

2018-02-28 10:48

Why Don't We Go to anglojęzyczna wersja piosenki Nie mów mi nie! Marta Gałuszewska zaśpiewa ją w trakcie polskich preselekcji do Eurowizji. Szczegóły przybliżamy - na ESKA.pl

Marta Gałuszewska - piosenka Why Don't We Go to angielska wersja utworu pt. Nie mów mi nie! Z taką właśnie edycją debiutanckiego singla, zwyciężczyni ósmej edycji Voice of Poland, powalczy w krajowych eliminacjach do Eurowizji. Początkowo mówiło się, że wokalistka wystąpi w preselekcjach w duecie z Michałem Szpakiem, ale oficjalne oświadczenie, które otrzymaliśmy od wytwórni artysty rozwiało wszelkie wątpliwości i doniesienia. 

GROMEE - piosenka Light Me Up na krajowe eliminacje do Eurowizji 2018!

Autor: brak danych

  Gromee z piosenką Light Me Up walczy o bilet na Eurowizję 2018! Jak brzmi jego utwór i o czym opowiada? Dowiecie się na ESKA.pl. Doświadczony producent z Krakowa przyzwyczaił nas do tego, że tworzy electro-popowe kawałki na najwyższym, światowym poziomie. Do swoich nagrań

Marta Gałuszewska - piosenka na Eurowizję 2018

Marta Gałuszewska, dzień po zwycięstwie ósmej edycji Voice of Poland, była gościem w RADIU ESKA i o swoim pierwszym w karierze singlu opowiedziała Rafałowi Adamczakowi. Okazuje się, że utwór Nie mów mi nie, pierwotnie został napisany w języku angielskim: - Napisałam utwór z Dominikiem po angielsku, bo jakoś tak jest, że mi się łatwiej wyraża myśli po angielsku. Chodzi jednak o to, by każdy słuchacz zrozumiał, o co chodzi w danej piosence - taki jest polski rynek. Tekst polskiej wersji powstała we współpracy z Patrykiem Kumórem. Marta Gałuszewska właśnie u nas zaśpiewała fragment Why Don't We Go:

 

Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2018 już 3 marca w Warszawie. Pełna lista uczestników preselekcji została ujawniona na początku lutego i wiemy, że o bilet do Lizbony powalczy również Future Folk, Saszan czy Gromee!