Maroon 5 w Polsce 2019 - data, bilety, miejsce

2018-08-28 10:07
Maroon 5
Autor: AFP / East News

Maroon 5 przyjadą do Polski w 2019 roku! Kiedy i gdzie zobaczymy ich na scenie? 

Maroon 5 zawitają do Polski! Zespół, który od lat cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością w końcu wystąpi u nas w 2019 roku. Twórcy największych hitów takich jak: Girls Like You ft. Cardi B, What Lovers Do i Sugar zagrają w Krakowie. Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego, co jest wam potrzebne przed tym niezwykłym wydarzeniem!

Maroon 5 w Polsce - data i miejsce

Kiedy Maroon 5 zagrają w Polsce? Zobaczymy ich już 6 czerwca 2019. Zespół zagra na scenie TAURON Areny w Krakowie. Gościem specjalnym podczas tej trasy będzie Sigrid. Trasa jest organizowana przez Live Nation i rozpocznie się 19 lutego w Brisbane w Australii i zakończy się 11 czerwca w Paryżu we Francji.

Enej - charytatywny koncert w HULAKULA! Bilety i data

Maroon 5 w Polsce - bilety

Klienci Citi Handlowy mogą jako pierwsi kupić bilety na koncert zespołu Maroon 5, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 6 czerwca w ramach europejskiej trasy koncertowej Red Pills Blues. Więcej szczegółów o przedsprzedaży dla klientów Citi Handlowy można znaleźć na stronie internetowej. Bilety do sprzedaży ogólnej trafią 31 sierpnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze