Marcin Czerwiński z nowym singlem Noc i Dzień. Zobacz teledysk

2021-09-16 16:31
Marcin Czerwński - Noc i Dzień
Autor: Youtube.com/The Lions Cartel

Znany z hitów Spokój i Podpalimy dach wydał właśnie nowy singiel pochodzący z nadchodzącej płyty. Czersky, bo takiego pseudonimu używa Marcin Czerwiński, pokazał się w nowej odsłonie, prezentując utwór w stylu muzyki Urban. Piosenka niesie pozytywny wydźwięk w latynoskim klimacie.

Noc i dzień to kolejny utwór z serii latynoskich uniesień miłosnych, tym razem pokazany w ulicznym stylu dominikańskich tropików . Połączenie styli kizomby, reggaetonu i afropopu oraz użycie fragmentów, w których słyszymy etniczny chór oraz autentyczność rdzennych mieszkańców niemalże przenosi nas na tropikalną wyspę, gdzie wspólnie możemy przeżyć miłosną przygodę razem z bohaterami teledysku. Marcin Czerwiński chce przybliżyć Polakom muzykę urba, reggeton czy afro-pop. By to zrobić nawiązał współpracę z lokalnymi muzykami. W teledyskach zobaczymy autentyczne kolory i rdzennie mieszkanki Dominikany prezentujące lokalne kanony piękna. Zobacz wideo poniżej.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Marcin Czerwiński - Oblicze

Niedawno Marcin Czerwiński wydał także inną piosenkę. Oblicze zostało w całości wyprodukowane i skomponowane przez The Lions Cartel, polsko - latynoski team producencki, za mix i master odpowiedzialny jest Foux - jeden z czołowych producentów młodego pokolenia, natomiast za obrazek odpowiada Mzq Media. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Znasz twórczość Marcina Czerwińskiego?
Najnowsze