Mans Zelmerlow - Should've Gone Home: teledysk już w sieci

2015-09-16 17:35
Mans Zelmerlow - Should've Gone Home: teledysk
Autor: fot. Warner Music Sweden - YouTube Mans Zelmerlow - Should've Gone Home: teledysk

Nowy teledysk Mansa Zelmerlowa - Should've Gone Home jest już w sieci. Wideo promuje drugiego singla z płyty Perfectly Damaged. Czy zwycięzca Eurowizji 2015 ma szansę na kolejny hit?

Nowy teledysk Mansa Zelmerlowa - Should've Gone Home trafił do sieci. Drugi singiel z płyty Perfectly Damaged od zwycięzcy Eurowizji 2015 doczekał się interesującego wideoklipu, w którym akcja rozgrywa się od końca. W pierwszej, czyli tak naprawdę ostatniej scenie, piosenkarz przybywa do mieszkania swojej dziewczyny. Co wydarzyło się wcześniej? Tego dowiecie się oglądając klip do ostatniej sekundy. Reżyserem teledysku jest działający w Sztokholmie Mikeadelica.

Mans Zelmerlow - Should've Gone Home: będzie hit?

Drugi singiel z szóstej płyty Mansa nie radzi sobie tak dobrze na listach przebojów jak hit Heroes. Jak na razie piosenka, która jako singiel została wydana 7 sierpnia, uplasowała się najwyżej na 61. miejscu w Szwecji. To z pewnością zmieni się niebawem dzięki premierze teledysku, co zawsze zwiększa popularność piosenek.

Najnowszy teledysk Mansa Zelmerlowa - Should've Gone Home do obejrzenia poniżej:

 

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze