Mans Zelmerlow i plejada gwiazd polskiej muzyki na letnim koncercie w Kołobrzegu!

2017-06-29 13:25
Mans Zelmerlow i plejada gwiazd polskiej muzyki na letnim koncercie w Kołobrzegu!
Autor: Fot. Tomek Kamiński Natalia Szroeder na scenie

9 lipca na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z największych muzycznych imprez tego lata! W koncercie zaprezentują się topowi polscy artyści. Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów – zwycięzcę 60. Konkursu Piosenki Eurowizji - Mansa Zelmerlowa. 

Ten niedzielny lipcowy wieczór będzie nie lada gratką dla wielbicieli nadmorskich koncertów. Na kołobrzeskiej plaży zaśpiewają popularni polscy artyści. Usłyszymy utwory, które gościły na szczytach list przebojów. Wśród nich znajdą się utwory Ewy Farnej. Wokalistka obchodzi właśnie jubileusz dziesięciolecia dokonań muzycznych. Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal została uhonorowana, drugim już zresztą w swojej karierze, Bursztynowym Słowikiem.

Hity lata 2017

Na kołobrzeskiej scenie oprócz popularnej „EWAkuacji” i „Wszystko albo nic” Ewa Farna wykona najnowszy, nieco nostalgiczny singiel pt. ”Bumerang”. Grzegorz Hyży zaprezentuje utwór „O Pani” promujący wydaną w połowie maja płytę pt. „Momenty”. Od marcowej premiery teledysk do tego singla zanotował w Internecie już niemal 6,5 mln wyświetleń. Sarsa przypomni przebój „Naucz mnie”. Piosenka ta przez sześć tygodni z rzędu była na pierwszym miejscu listy AirPlay – Top i uzyskała status diamentowej. Hit został również uznany przez słuchaczy Radia Zet za  Przebój Roku 2015. W koncercie zobaczymy też Urszulę. A że trudno wyobrazić sobie występ piosenkarki bez legendarnego już „Konika na biegunach” – tego utworu na pewno w jej repertuarze nie zabraknie. Kasia Cerekwicka zaśpiewa skomponowany przez Anię Dąbrowską i Kubę Galińskiego hit „Bez Ciebie”. Z kolei Natalia Szroeder wykona między innymi „Zamienię Cię”. Klip do tej piosenki, w którym wokalistce partneruje w tańcu Jan Kliment, ukazał się w sieci na początku kwietnia i ma swoim koncie już prawie pięć milionów odsłon. Muzyka klubowa szturmem podbija stacje radiowe i telewizyjne. Doskonale sprawdza się też w scenerii nadmorskiej imprezy. Jednym z wiodących w Polsce muzyków w tej kategorii jest Gromee, twórca wielu hitów między innymi: „Fearless”, „Runaway” czy „Spirit”. W niedzielny wieczór DJ wykona właśnie ten ostatni - aktualnie mający już status złotego - przebój a towarzyszyć mu będzie szwedzka wokalistka, Mahan Moin. W koncercie usłyszymy również zespół Red Lips i finalistkę tegorocznego programu „Idol” Karolinę Artymowicz. 

Gospodarzami wieczoru będą Agnieszka Kołodziejska, Paulina Sykut – Jeżyna i Maciej Dowbor. Transmisja z koncertu - w niedzielę 9 lipca o godzinie 20:05 w Polsacie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze