Majówka 2019: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

2019-05-03 21:41
Majówka 2018: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
Autor: fot./freeimages.com/H Assaf Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

To ważne informacje dla wszystkich, którzy planują majówkę! Na ESKA.pl dowiecie się, które sklepy będą otwarte w dniach 1-3 maja.

Majówka 2019: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy, którzy planują majówkowe imprezy. W tych dniach rozpoczyna się sezon grillowy i wiele osób chce się dobrze na tę okazję zaopatrzyć. Co jednak, jeśli będzie trzeba zrobić jakieś nieprzewidziane zakupy? W takim wypadku, pomocne mogą się okazać informacje o otwartych sklepach 1-3 maja.

Sklepy otwarte 1-3 maja

Gdzie zrobić zakupy w majówkę 2019? Wypadające 1 maja Święto Pracy oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja to dni ustawowo wolne od pracy. Zamknięte będą więc wszystkie sklepy zatrudniające na umowę o pracę. Zakupów nie zrobimy w galeriach handlowych i supermarketach. Trzeba jednak pamiętać, że 1 i 3 maja otwarte mogą być ośrodki, w których za ladą stanie właściciel. Chodzi o sklepy takie jak Żabka czy Małpka. Otwarte będą też stacje benzynowe, które handlują niezależnie od świąt.

A czy będą sklepy otwarte 2 maja? Wypada wtedy Dzień Flagi, ale nie ma wtedy wolnego od pracy. 2 maja otwarte więc będą wszystkie sklepy. To najlepszy czas, by zaopatrzyć się w dodatkowe produkty po 1 maja.

Najnowsze