Major Lazer - Too Original nowy teledysk autora hitu Lean On

2015-09-24 15:25

Major Lazer ujawniają kolejny teledysk. Tym razem do sieci trafił klip do kawałka Too Original. Nagranie do zobaczenia na ESKA.pl 

Major Lazer ujawnili kolejny teledysk. Tym razem jest to nagranie wideo do kawałka Too Original - trzeciego po Night Riders oraz Roll The Bass singla z płyty Peace Is The Mission. Krążek pojawił się w sprzedaży pierwszego czerwca 2015 roku. Fani Major Lazer po raz pierwszy usłyszeli nagrania Too Original 10 maja 2015 roku. Na ścieżce dźwiękowej pojawia się głos szwedzkiej raperki i wokalistki o pseudonimie Elliphant oraz zaprzyjaźnionej z zespołem piosenkarki i autorki tekstów - Jovi Rockwell. 

Major Lazer - Too Original - tekst 

Czy dzięki ujawnionemu klipowi Too Original stanie się hitem jesieni 2015 tak jak Lean On stał się hitem lata 2015? Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Teledysk do Too Original zaliczył swoją premierę 24 września. Klip został wyreżyserowany przez Sagiv Karpel, Dom Ruiz i Aidana Ziong. Jeżeli chodzi o tekst, to pojawił się on w ujawnionym 10 maja 2015 roku tzw. lyric video (do zobaczenia na końcu artykułu). Z kolei linia melodyczna, a nawet sam klip przywodzi nam na myśl kawałek Azealii Banks zatytułowany 212. Też widzicie to podobieństwo? Porównajcie sami, odpalając nagrania wideo umieszczone poniżej. 

 

Azealia Banks w teledysku 212. Widzicie podobieństwa między tymi utworami? 

 

Lyric video do kawałka Too Original:

 

Najnowsze