Major Lazer & Showtek - Believer: hit na miarę Cold Water? [PREMIERA]

2016-11-14 15:41
Major Lazer & Showtek - Believer: hit na miarę Cold Water? [PREMIERA]
Autor: fot. okładka singla Believer Major Lazer & Showtek - Believer

Major Lazer & Showtek - Believer to premiera w Muzyką Się Żyje! Po hicie z Justinem Bieberem amerykański zespół wydaje kolejny przebój. Czy będzie równie dobrze przyjęty jak Cold Water? Porównajcie już teraz na ESKA.pl

Major Lazer & Showtek - Believer: 14 listopada to premiera w Muzyką Się Żyje! Zupełnie nowa piosenka Major Lazer wybrzmi na antenie Radia ESKA po godzinie 18:00! Czy to hit na miarę Cold Water z Justinem Bieberem? Oceńcie już teraz na ESKA.pl! Amerykańskie trio zapowiada tym mega energetycznym kawałkiem swój czwarty album, który prawdopodobnie będzie się nazywał Music Is The Weapon. Pamiętajcie, że Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Nie przegapcie!

Major Lazer nowa piosenka 2016 - Believer [Premiera]

Major Lazer nieustannie pracują nad swoim czwartym albumem pt. Music Is The Weapon. Dowodem na to ma być utwór pt. Believer! Oficjalnie jest to drugi singiel z tego krążka. Piosenka została stworzona na bazie kawałka zatytułowanego Good Swimma pod którym podpisuje się producent z Trynidadu - Q Major.

Amerykańskie trio z Diplo na czele z holenderskim duetem Showtek to wybuchowe połączenie! Artyści do wokalu dołożyli mocne klubowe brzmienia, przyspieszyli tempo i tak powstał rozgrzewający numer na imprezę! Posłuchajcie sami:

 

Believer hitem na miarę Cold Water z Justinem Bieberem? Oceńcie już teraz odpalając kawałek poniżej:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze