Magic of Y - sklep, wiek, jak się nazywa, YouTube, Instagram. Kim jest?

i

Autor: fot. https://www.instagram.com/magicofy/ (Screen) screen z instagrama https://www.instagram.com/magicofy/

Magic of Y - sklep, wiek, jak się nazywa, YouTube, Instagram. Kim jest?

2020-04-30 9:12

Magic Of Y to jeden z najbardziej utalentowanych iluzjonistów w Polsce! Więcej dowiecie się na ESKA.pl

Magic of Y - jak się nazywa i kim jest popularny twórca? Magic Igrek to nowoczesny iluzjonista, który zaczarował wiele gwiazd. W ostatnim czasie głośno było o jego sztuczkach, które zaprezentował Robertowi Lewandowskiemu. W 2012 roku był półfinalistą programu Mam Talent. Gwiazda internetu ma na swoim koncie autorską książkę pt. 13 kroków by stać się magicznym. W książce nie chodzi, by osiągnąć magiczne umiejętności, ale aby stać się magicznym człowiekiem.

Magic of Y - kim jest?

Jak czytamy na jego stronie internetowej magicofy.com, urodził się na Mazurach, wychowywał w Trójmieście, obecnie mieszka w Warszawie. Od 2012 roku wrzuca materiały video na swój youtube'owy kanał Magic Of Y. Pierwszy film osiągnął po tygodniu 250 tysięcy wyświetleń.

Magic of Y - jak się nazywa?

Jak nazywa się Magic of Y? Iluzjonista sam nigdy nie ujawnił swojej tożsamości. Przedstawia się jako Y (Igrek).

Magic of Y - sklep

Magic Of Y oprócz kanału na YouTube prowadzi również swój sklep. Na stronie internetowej gwiazdy można kupić płytę DVD, która wprowadzi Was do świata magii oraz m.in. ekskluzywne, limitowane karty. 

Radio z najgorętszymi hitami. Słuchaj gdzie i kiedy chcesz! Nie tylko... w szkole! ;)

Magic of Y - wiek

Magic of Y urodził się w 1991, więc w 2018 roku skończył 27 lat. 

Magic of Y - YouTube, Instagram

Magic of Y prowadzi konto na YouTube, które ma ponad 795 tysięcy subskrypcji. Na kanale youtubera znajdziemy filmiki z takimi gwiazdami, jak: Robert Lewandowski, Filip Chajzer czy ostatnio Jared Leto. Magik Igrek równie popularny jest na Instagramie. Jego profil pod nazwą @magicofy śledzi ponad 155 tysięcy osób.