Magic of Y - sklep, wiek, jak się nazywa, YouTube, Instagram. Kim jest?

2020-04-30 9:12
Magic of Y - sklep, wiek, jak się nazywa, YouTube, Instagram. Kim jest?
Autor: fot. https://www.instagram.com/magicofy/ (Screen) screen z instagrama https://www.instagram.com/magicofy/

Magic Of Y to jeden z najbardziej utalentowanych iluzjonistów w Polsce! Więcej dowiecie się na ESKA.pl

Magic of Y - jak się nazywa i kim jest popularny twórca? Magic Igrek to nowoczesny iluzjonista, który zaczarował wiele gwiazd. W ostatnim czasie głośno było o jego sztuczkach, które zaprezentował Robertowi Lewandowskiemu. W 2012 roku był półfinalistą programu Mam Talent. Gwiazda internetu ma na swoim koncie autorską książkę pt. 13 kroków by stać się magicznym. W książce nie chodzi, by osiągnąć magiczne umiejętności, ale aby stać się magicznym człowiekiem.

Magic of Y - kim jest?

Jak czytamy na jego stronie internetowej magicofy.com, urodził się na Mazurach, wychowywał w Trójmieście, obecnie mieszka w Warszawie. Od 2012 roku wrzuca materiały video na swój youtube'owy kanał Magic Of Y. Pierwszy film osiągnął po tygodniu 250 tysięcy wyświetleń.

Magic of Y - jak się nazywa?

Jak nazywa się Magic of Y? Iluzjonista sam nigdy nie ujawnił swojej tożsamości. Przedstawia się jako Y (Igrek).

Magic of Y - sklep

Magic Of Y oprócz kanału na YouTube prowadzi również swój sklep. Na stronie internetowej gwiazdy można kupić płytę DVD, która wprowadzi Was do świata magii oraz m.in. ekskluzywne, limitowane karty. 

Radio z najgorętszymi hitami. Słuchaj gdzie i kiedy chcesz! Nie tylko... w szkole! ;)

Magic of Y - wiek

Magic of Y urodził się w 1991, więc w 2018 roku skończył 27 lat. 

Magic of Y - YouTube, Instagram

Magic of Y prowadzi konto na YouTube, które ma ponad 795 tysięcy subskrypcji. Na kanale youtubera znajdziemy filmiki z takimi gwiazdami, jak: Robert Lewandowski, Filip Chajzer czy ostatnio Jared Leto. Magik Igrek równie popularny jest na Instagramie. Jego profil pod nazwą @magicofy śledzi ponad 155 tysięcy osób.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze