Magda Bereda

i

Autor: Materiały prasowe

Magda Bereda wydała pierwszy singiel! Czy 'W niepewności' będzie prawdziwym hitem?

2018-11-07 13:31

Kilka dni temu młoda youtuberka, która na swoim kanale od zawsze bawi się muzyką - wydała swój pierwszy, niebanalny singiel.

Magda Bereda na swoich portalach społecznościowych zebrała naprawdę dużą grupę odbiorców. Liczba jej wyświetleń sięga 50 milionów. Na łamach swojego kanału śpiewa piosenki z komentarzy widzów, rozmawia ze znanymi artystami (Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł, Chiara Grispo, 4 Dreamers) oraz nagrywa covery znanych piosenek. Gdy ogłosiła datę premiery swojego singla, fani odliczali razem z nią. „W niepewności” to piosenka, której tekst i melodię Magda stworzyła sama. Dzięki pomocy dwóch młodych producentów, Tomasza Woźnickiego (Alternaxx,) i Krzysztofa Kesslera (The Edge of the Possibility), udało się również stworzyć piękną, balladową aranżację utworu, która oddaje jej urok i przesłanie. Poprzednie produkcje Magdy Beredy z Alternaxxem, takie jak One Day, Magic i Lovelights możecie usłyszeć na YouTube i wszystkich serwisach muzycznych.

Jak mówi sama Magda: To utwór, który stworzyłam, siedząc w pokoju przy dźwiękach pianina. Jest o tym, jak bardzo nie wierzymy w siebie, o naszych lękach i zmartwieniach. Czasem jesteśmy tym wszystkim już naprawdę zmęczeni. Niby mamy obok siebie wspaniałych ludzi, a jednak zostajemy sami. Mimo tego, że „sami przed sobą zakładamy mniej” - wstajemy i biegniemy tam. Tam, gdzie choć przez chwilę możemy poczuć się szczęśliwi. Zobaczcie i posłuchajcie jak ze zwykłej youtuberki, nagrywającej w zaciszu własnego pokoju, Magda przeobraża się w prawdziwą artystkę! Jej piosenka już podbija internet!

Łowcy Gwiazd w nowym remiksie! Piosenka Cleo znów będzie wielkim hitem?

Do powstania teledysku przyczyniło się wiele osób. Cała ekipa Doctor Movie zadbała o każdy szczegół. Został nakręcony mastershotem, czyli jednym ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem, w magicznym miejscu jakim jest Nowy Świat Muzyki w Warszawie. Nowy Świat Muzyki jest jednym z nielicznych miejsc gdzie codziennie odbywają się koncerty chopinowskie. Wyjątkowy i niesamowity klimat Nowego Świata Muzyki gościł koncertowo również takich artystów jak: Grzegorz Markowski, Maryla Rodowicz, Janek Traczyk (musical Metro). A już w grudniu zobaczymy tam Grupę MoCarta i ciekawy projekt muzyczny „koncert w ciemności”.

Źródło: Materiały prasowe

Najtrudniejsze polskie wyrazy. Czy wiesz, co oznaczają?

Pytanie 1 z 10
Dezaprobata to: