Gwiazdy

Maddie Ziegler, czyli dziewczynka z teledysków Sii dziś jest dorosłą kobietą. Jak potoczyła się jej kariera?

Maddie Ziegler miała zaledwie 12 lat, kiedy wystąpiła w teledysku do znanej na całym świecie piosenki "Chandelier", a następnie dwóch kolejnych utworów Sii. Popularna dziewczynka w cielistym body i jasnej peruce to już dorosła kobieta. Czym się zajmuje i jak dziś wygląda?

Spis treści

  1. Maddie Ziegler - dziewczynka z teledysków Sii
  2. Co wiemy o Maddie Ziegler? Jak potoczyła się jej kariera? 
  3. Jak dziś wygląda Maddie Ziegler, czyli dziewczynka z teledysków Sii? 

Maddie Ziegler - dziewczynka z teledysków Sii

Utwór Sii "Chandelier" to wielki światowy hit z 2014 roku. W teledysku do tej piosenki, a także dwóch kolejnych utworów australijskiej wokalistki, wystąpiła dziewczynka w cielistym body i jasnej peruce. Ta młoda tancerka to 12-letnia wówczas Maddie Ziegler, którą Sia wypatrzyła w telewizyjnym show. 

Maddie Ziegler miała zaledwie 8 lat, kiedy wraz z mamą i siostrą wystąpiły w programie  "Taniec - marzenie mojej mamy" (oryg. "Dance Moms"). Dziewczynka tak spodobała się wokalistce, że ta postanowiła zapytać ją, czy zgodzi się wziąć udział w teledysku do jej piosenki. 

Ziegler zagrała jeszcze w klipach do utworów Sii ""Elastic Heart" oraz "Big Girls Cry", a także towarzyszyła wokalistce podczas koncertów i telewizyjnych występów. Ta współpraca stała się dla młodej tancerki przepustką do wielkiej kariery. 

Jej występy komentowali fani na całym świecie. Jedni rozpływali się nad jej tanecznymi umiejętnościami, podczas gdy inni doszukiwali się kontrowersji w tym, że dziewczynka wystąpiła w makijażu, ubrana tylko w cieliste body. 

Czytaj także: Dzięki In-Grid cała Polska śpiewała po francusku! Co dziś słychać u wokalistki?

Co wiemy o Maddie Ziegler? Jak potoczyła się jej kariera? 

Tancerka z teledysków Sii urodziła się 30 września 2002 roku w Stanach Zjednoczonych. Artystka posiada jednak polskie, niemieckie oraz włoskie korzenie. Dziewczynka zaczęła tańczyć w wieku zaledwie dwóch lat, a mając cztery, uczęszczała już na zajęcia taneczne. 

Dziś artystka to już dorosła, 21-letnia kobieta, która ma na koncie wiele sukcesów. Nadal oczywiście tańczy, jednak ma na swoim koncie także role w filmach i reklamach, a także własną książkę! 

Publikacja jest pamiętnikiem Maddie Ziegler, w którym opisała swoje podążanie za marzeniami, trudną drodze do sukcesu i wielką pasję do tańca. Książka "The Maddie Diaries", wydana w 2017 roku została uwzględniona na liście bestsellerów "The New York Timesa". 

Jako aktorka wystąpiła między innymi w "Powieści Henry’ego" z 2017 roku i "Następstwach" z 2021 roku. 

Jak dziś wygląda Maddie Ziegler, czyli dziewczynka z teledysków Sii? 

Maddie Ziegler jest mocno aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją już blisko 14 milionów osób! Tancerka z teledysków Sii chętnie dzieli się z fanami swoimi nowymi zdjęciami. Zobacz je w naszej galerii. 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
Doda zarzekała się, że nie chce być matką. W wieku 39 lat podjęła radykalną decyzję! "Nadeszła wielka chwila"