Macklemore wraca do Polski! Data, bilety, miejsce koncertu

2022-11-07 16:35
Macklemore
Autor: Materiały prasowe LiveNation

Macklemore ogłosił pierwszą część trasy koncertowej The Ben Tour. Amerykański raper w ciągu 19 dni odwiedzi Wielką Brytanię i największe miasta w Europie. Na mapie koncertów nie zabrakło również Polski! Kiedy i gdzie wystąpi Macklemore? Gdzie kupić bilety?

Macklemore, zdobywca wielu diamentowych albumów, laureat nagrody GRAMMY, ogłosił dzisiaj pierwszą część trasy koncertowej The Ben Tour, wraz z oficjalną okładką albumu i linkiem do zamówienia nadchodzącego studyjnego albumu zatytułowanego „BEN”, który ukaże się 3 marca 2023 roku. 19-dniowy europejski odcinek trasy, zorganizowany przez Live Nation, rozpocznie się we wtorek 4 kwietnia 2023 r. w Dublinie w 3Arena. Następnie twórca światowych hitów zaprezentuje swoje elektryzujące show w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Danii i zakończy w Norwegii w Oslo we wtorek 9 maja.

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Macklemore w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE

Raper w ramach trasy The Ben Tour przyleci do kraju nad Wisłą, by zaprezentować swoje największe przeboje i najnowsze utwory polskiej publiczności. Koncert Macklemore odbędzie się 29 kwietnia 2023 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Macklemore w Polsce 2023 - BILETY, GDZIE KUPIĆ?

Długo oczekiwany powrót na europejskie sceny następuje po roku wielkich sukcesów dla Macklemore'a. Poza wydaniem albumu „FAITHFUL” i wspólnych koncertach z Imagine Dragons, w 2022 roku raper obchodził również 10-lecie wydania swojego wielokrotnie nagradzanego nagrodą GRAMMY albumu „The Heist". Utworów z wyżej wymienionych wydawnictw na pewno nie zabraknie na koncercie w Polsce. Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster wystartuje w środę 9 listopada o godz. 10:00. Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne w czwartek 10 listopada od godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze