M jak Miłość: do kiedy będzie Lucjan Mostowiak? Ostatnie odcinki z Witoldem Pyrkoszem

i

Autor: Fot. wbf Witold Pyrkosz od 17 lat grał Lucjana Mostowiaka

M jak Miłość: do kiedy będzie Lucjan Mostowiak? Ostatnie odcinki z Witoldem Pyrkoszem

2017-04-26 16:27

M jak Miłość bez Lucjana Mostowiaka nie będzie już takim samym serialem? Fani produkcji zastanawiają się jednak do kiedy postać grana przez Witolda Pyrkosza będzie w serialu. 

Witold Pyrkosz był jedną z największych gwiazd serialu M jak Miłość. Aktor grał Lucjana Mostowiaka od początku serialu, czyli od 17 lat. Niestety 22 kwietnia 2017 roku aktor zmarł mając 90 lat. Wiadomość ta była ogromnym zaskoczeniem dla fanów M jak Miłość, którzy zastanawiają się, do kiedy będą mogli oglądać Lucjana Mostowiaka w serialu TVP 2.

Lucjan Mostowiak w M jak Miłość

Sprawę skomentowała osoba z produkcji serialu. Okazuje się, że Lucjan Mostowiak jeszcze kilka tygodni będzie bohaterem nowych odcinków. Z postacią tą widzowie pożegnają się dopiero na jesieni. - Witolda Pyrkosza będzie można oglądać w M jak miłość jeszcze przez kilka tygodni, a ostatecznie widzowie pożegnają się z postacią Lucjana Mostowiaka jesienią. Trwają prace nad zmianą gotowych już wcześniej scenariuszy. Do zeszłego tygodnia ekipa miała dłuższą przerwę w pracy - jak co roku w oczekiwaniu na wiosnę - i nikt z nas nie spodziewał się, że aktor nie pojawi się już na planie - wyjaśnia Karolina Baranowska z produkcji serialu.

>> Witold Pyrkosz - M jak miłość, Janosik i inne role króla seriali

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE