Luna

i

Autor: Universal Music Polska Luna wydała piosenkę „The Tower”.

Gwiazdy

Luna podbija światowe playlisty! „The Tower” stanie się światowym hitem?

2024-01-26 16:34

Marzenia Luny na wyciągnięcie ręki. Jej eurowizyjna propozycja skradła serca słuchaczy na całym świecie, czego dowodem są playlisty Spotify New Music Friday w aż 18 krajach! Premierowy singiel Luny „The Tower”, który jest jej propozycją na Eurowizję 2024, już został zauważony i doceniony na świecie. Piosenka trafiła na playlisty New Music Friday w 18 krajach oraz na okładkę jej polskigo wydania m.in. Włochy, Grecja, Chiny i Indie

- Jestem ogromnie wzruszona i wdzięczna! Trudno opisać mi radość, którą teraz czuję! Niech niesie się ona dalej razem z mocą i duchem wolności „The Tower” - komentuje Luna. - „The Tower” to manifest wolności i siły. Wyjście z mroku i ciemności. Porzucenie więzów, blokad, ograniczeń, negatywnych schematów i relacji. Zburzenie wieży i wyjście na świat. To uświadomienie sobie własnej siły, pełni i tego, że ograniczenia są naszym tworem. Wieża to miejsce czy też stan, który budujemy my sami. I’m the one who built the tower - opowiada piosenkarka. Piosenka powstała w UK we współpracy z Fyfe oraz Maxem Cooke specjalnie na Eurowizję! Artystka od lat marzyła o wzięciu udziału w konkursie, a wiatr zmian spowodował, że w tym roku już nic nie mogło jej powstrzymać!

Luna walczy o Eurowizję. Na swoim koncie ma już jeden wielki sukces. Doczekała się tego jako pierwsza Polka!

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

„The Tower” - teledysk

- Symboliczna gra w szachy w klipie odzwierciedla relacje, które utrzymuję w życiu – opowiada Luna. W teledysku można zobaczyć sporo znanych twarzy. Zdjęcia powstawały zaś w klimatycznych przestrzeniach Pałacu Kultury i Nauki.