Lukas Meijer - tak śpiewał zanim poznał Gromee'go

2018-04-27 14:19
Lukas Meijer - tak śpiewał zanim poznał Gromeego
Autor: fot./screen/youtube.com/NoSleepForLucy Lukas Meijer

Jesteście ciekawi solowych dokonań Lukasa Meijera? Na ESKA.pl posłuchacie, jak szwedzki wokalista brzmi bez Gromee'go.

Lukas Meijer w 2017 roku nawiązał współpracę z polskim DJ-em Gromee'm. Dzięki wspólnej piosence Light Me Up, zakwalifikowali się na Eurowizję 2018. Muzyków zobaczymy już w drugim półfinale konkursu 10 maja. A co potem? Mamy nadzieję, że ich współpraca będzie trwała, ale Lukas na pewno wróci też do solowej kariery w swoim zespole No Sleep For Lucy, którego wokalistą jest od wielu lat! Posłuchajcie, jak Szwed śpiewał zanim poznał Gromeego.

Lukas Meijer - wiek, Gromee, zespół, piosenki, wokalista. Kim jest?

Autor: brak danych

Lukas Meijer, czyli wokalista Gromeego na Eurowizji 2018! Karierę młodego muzyka przybliżamy na ESKA.pl

Lukas Meijer solo - posłuchajcie No Sleep For Lucy

Lukas Meijer jest wokalistą No Sleep For Lucy od 2013 roku. Jego zespół gra połączenie rocka i popu. No Sleep For Lucy został założony w 2012 roku przez gitarzystę Christiana Rabb’a i basistę Kristoffera Sjökvist’a. Co ciekawe, Lukasa poleciła siostra Christiana, która usłyszała wokalistę podczas... domówki! No Sleep For Lucy grają od lat, ale pierwszą płytę zatytułowaną Until The End, wydali dopiero w 2018 roku. Promował ją utwór Don't Let Go. Tę piosenkę mieli w swoim repertuarze już od dawna! Posłuchajcie, jak Lukas Meijer śpiewał ją w czasach, kiedy nie współpracował jeszcze z Gromee'm.

A teraz wersja z płyty:

W repertuarze No Sleep For Lucy znajduje się też między innymi piosenka Closure.

Gromee jakiego nie znacie! Zobaczcie zdjęcia z Instagrama

Autor: brak danych

Te fotki z Instagrama przedstawiają zupełnie inny wizerunek Gromee'go! Na ESKA.pl zobaczycie niezwykłe zdjęcia polskiego reprezentanta na Eurowizję 2018.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze