Lukas Meijer stracił bagaż w drodze na Eurowizję 2018! Zginęły stroje i biżuteria na występ

2018-05-03 12:04
Lukas Meijer stracił bagaż w drodze na Eurowizję 2018! Zginęły stroje i biżuteria na występ
Autor: Fot. wbf Gromee i Lukas Meijer

Lukas Meijer, który wraz z Gromee’em reprezentuje w tym roku Polskę na Eurowizji, stracił swój bagaż. 

Walizki Lukasa zostały zagubione podczas podróży wokalisty liniami Tap Portugal ze Sztokholmu do Lizbony. Bagaż zawierał nie tylko ubrania, ale również biżuterię, leki i kostiumy sceniczne. Nie wiadomo kiedy artysta odzyska bagaże. Przedstawiciele Tap Portugal nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się walizka Meijera. Swój bagaż straciła również Mahan Moin, która wystąpi na scenie i zaśpiewa chórki z polską reprezentacją na Eurowizji 2018.

Polska na Eurowizji 2018

W związku z tą niefortunną sytuacją, 2 maja, podczas próby do występu półfinałowego cały zespół wystąpił w zwykłych ubraniach w kolorach utrzymanych w barwach kostiumów. W ten sposób Gromee i jego ekipa chcą być lojalni wobec swoich kolegów, których bagaże zaginęły.

Przypominamy, że Gromee i Lukas Meijer 10 maja wystąpią w drugim półfinale Eurowizji z piosenką “Light Me Up”, którą będą reprezentowali Polskę. Jeżeli znajdą się w najlepszej dziesiątce, awansują do finału Eurowizji 2018. Finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się 12 maja w Lizbonie.

EDYCJA

Dobre wieści! Internauci donoszą, że Lukas Meijer odzyskał już swój bagaż. Na Eurowizji 2018 nie będzie miał więc problemu z kreacjami.

Eurowizja 2018: Czechy nie wystąpią w konkursie?! Reprezentant kraju jest w szpitalu

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018: Czechy mogą nie wystąpić na konkursie w tym roku? Okazuje się, że ich uczestnictwo stanęło pod znakiem zapytania. Reprezentant kraju trafił do szpitala po wypadku, któremu uległ podczas prób. Do konkursu zostało już naprawdę niewiele czasu - pierws

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze