Luis Fonsi w Polsce! Despacito na żywo w Sylwestra!

2017-12-21 9:20
Luis Fonsi w Polsce! Despacito na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Autor: materiał prasowy Universal Music Polska Luis Fonsi w Polsce! Despacito na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!

Luis Fonsi po raz pierwszy w Polsce! Prezes TVP, potwierdził, że autor hitu Despacito zaśpiewa na Sylwestrze Marzeń w TVP!

Luis Fonsi w Polsce zaśpiewa jeden z największych hitów 2017 roku! Takiej niespodzianki i największego hitu 2017 roku na żywo w Polsce nikt się nie spodziewał. Co więcej, transmisja z koncertu będzie dostępna w TV! Znamy szczegóły.

Despacito na żywo wybrzmi w czasie Sylwestra Marzeń w TVP! Informację potwierdził prezes stacji, Jacek Kurski. Luis Fonsi w Zakopanem na pewno sprawi, że do stolicy polskich gór przyjedzie mnóstwo Polaków. Oprócz latynoskiego wokalisty na scenie pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Margaret, Sławomir czy Gromee.

Luis Fonsi na Sylwestrze w Zakopanem

Luis Fonsi w Zakopanem wykona hit Despacito, ale fani mają nadzieję, że to nie koniec niespodzianek. Liczą, że usłyszą również Echame La Culpa, czyli hit nagrany z Demi Lovato - aktualnie jeden z najpopularniejszych kawałków w Podwójnej Gorącej 20 RADIA ESKA! 

Na całym świecie jest niezliczona liczba sylwestrowych imprez, a twórca rekordowego Despacito, zdecydował się wystąpić przed polską publicznością!

Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem! Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]

Autor: brak danych

  Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem podniesie temperaturę śpiewając jeden z największych hitów roku, czyli Despacito! Pierwsza wizyta latynoskiego wokalisty w naszym kraju już 31 grudnia 2017! Na pewno rozgrzani do czerwoności będą także osoby przed telewizorami. Gdzie

Singiel Despacito postawił bardzo wysoko poprzeczkę! Przebojowy utwór był jednym z najdłużej panujących numerów #1 w historii USA - 16 tygodni na szczycie - i numerem #1 na listach radiowych w niemal 40 krajach. Teledysk do najpopularniejszej piosenki wszechczasów zdobył ponad 4 miliardów wyświetleń na YouTube!

 

Sylwester 2017 w Zakopanem - KONCERT. GWIAZDY i BILETY

Autor: brak danych

  Sylwester 2017 w Zakopanem - kto wystąpi? Gwiazdy, które przyjadą do stolicy polskich gór na pewno sprawią, że ostatnie godziny roku będą wyjątkowe. Sylwestra z tego miejsca po raz kolejny pokaże Telewizja Polska, która podpisała z miastem trzyletni kontr

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze