Gwiazdy

Lady Gaga wróciła do szalonych stylizacji! Zszokowała na premierze nowego filmu

2024-05-24 13:58

Lady Gaga powoli przygotowuje się do premiery sequela "Jokera", ale wcześniej ukaże się jej autorski film koncertowy z trasy "The Chromatica Ball". Na oficjalnej prezentacji dla fanów i mediów Gaga pojawiła się w stylizacji, która wszystkim przypomniała początki jej kariery. Już dawno tak nie zaszalała na czerwonym dywanie!

"Gaga Chromatica Ball" to film, który jest nagraniem jednego z koncertów w ramach trasy "The Chromatica Ball". Show odbyło się latem 2022 roku i było jednym z pierwszych wydarzeń masowych po pandemii koronawirusa. Wtedy Gaga zachwyciła najwierniejszych fanów, ponieważ na koncertach występowała w odważnych i kreatywnych strojach przypominających początki jej kariery. Nie mogło być więc inaczej przy okazji filmu koncertowego. 23 maja w USA odbyła się oficjalna premiera, na której Lady Gaga pojawiła się w białej kreacji ze specjalną konstrukcją. Dodatkowo porzuciła blond włosy i zdecydowała się na założenie czarnej peruki. Zdjęcia można zobaczyć w galerii dostępnej w tym artykule.

Joker 2 z pierwszym zwiastunem! Tak wygląda zapowiedź filmu z Lady Gagą i Josquinem Phoenixem

Lady Gaga - trasa Chromatica Ball. Koncert w Düsseldorfie

"Gaga Chromatica Ball" - kiedy i gdzie oglądać?

Film "Gaga Chromatica Ball" będzie można obejrzeć w domowym zaciszu. Piosenkarka nie przewidziała premiery kinowej. Jej autorska produkcja od razu trafi na jeden z serwisów VOD. "Gaga Chromatica Ball" pojawi się w ofercie HBO Max już w niedzielę, 26 maja 2024.

Nadchodzi nowa płyta Gagi

Fani zaskoczeni, że Gaga po dwóch latach zdecydowała się na premierę filmu, który skupia się na płycie "Chromatica" z 2020 roku. Okazuje się jednak, że w ten sposób piosenkarka chce zamknąć etap w karierze. Już wkrótce ukaże się jej nowa płyta, która jak mówi, będzie zupełnie inna niż wszystko, co do tej pory wydała. - To będzie coś zupełnie innego. Cały czas pracuję nad moją nową muzyką i naprawdę nią żyję. Nie mogę się doczekać, aż dam ją fanom - zapowiedziała Lady Gaga. Kiedy można spodziewać się premiery? - Fani nienawidzą, gdy mówię „wkrótce”, ale wkrótce! - dodała.