Kto to Bryska? Wiek, imię i nazwisko, piosenki, peruka, Instagram

2022-05-21 21:24
bryska - moja ciemność
Autor: Magic Records Poland

Jej gwiazda świeci coraz jaśniej! Bryska, bo o niej mowa, jest jednym z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Świadczą o tym miliony odsłuchań jej singli oraz doskonały debiut albumu moja ciemność. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o artystce, która coraz częściej pojawia się na organizowanych przez rozmaite telewizje imprezach.

Kto to jest Bryska? Imię i nazwisko, wiek, piosenki, zdjęcia bez peruki oraz oficjalnego Instagrama artystki znajdziecie już teraz w jednym miejscu. O niej jest już głośno, a będzie jeszcze głośniej! Bryska odniosła wielki sukces z singlem lato (pocałuj mnie) i szybko udowodniła, że nie jest tzw. one hit wonder. Kolejne miesiące pokazały, że ta debiutantka ma bardzo dużo do zaoferowania. Debiutancki krążek Bryskiej, bo tak należy odmieniać pseudonim artystyczny wokalistki, zadebiutował na 6. miejscu oficjalnej listy sprzedaży krążków muzycznych w Polsce. Żeby tego było mało, piosenkarka otrzymała też nominację do Fryderyka w kategorii Debiut roku, gdzie ostatecznie przegrała z Kaśką Sochacką, ale pojawiła się na scenie i wręczyła statuetkę Sanah. Utwór Bryskiej You Were In Love pojawił się też w filmie 365 dni: Ten dzień. Zobaczcie, co musicie wiedzieć o odkryciu 2021 roku.

Sonda
Słuchasz Bryskiej?

Bryska - imię i nazwisko

Tak naprawdę Bryska nazywa się Gabriela Nowak-Skyrpan. Wokalistka przez długi czas ukrywała tę informację. W singlu promującym jej debiutancką EP-kę jestem bryska śpiewała:

Artystka od stóp do ucha. Imię me nieznane, jak i rozmiar buta.

Bryska - wiek

Ile Bryska ma lat? Artystka przyszła na świat 4 stycznia 2001 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończyła 21 lat.

Bryska - piosenki

21-latka ma na swoim koncie EP-kę jestem bryska i album moja ciemność. Na debiutanckim krążku Bryskiej pojawiły się takie hity jak mam kogoś lepszego, odbicie oraz ciemność.

Bryska - zdjęcia bez peruki

Internautów zastanawia też, jak piosenkarka wygląda bez różowej peruki. Debiutantka coraz częściej pokazuje swoje naturalne oblicze w mediach społecznościowych. To niebieskooka blondynka.

Bryska o płycie, Sanah i filmie 365 dni. Ten dzień. Nagrała do niego piosenkę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze