KSW 41 - WALKI, PPV, TRANSMISJA, BILETY, POPEK

i

Autor: fot. materiał prasowy Accredito.com KSW 41 - WALKI, PPV, TRANSMISJA, BILETY, POPEK

KSW 41 - WALKI, PPV, TRANSMISJA, BILETY, POPEK

2017-12-23 12:08

KSW 41 już 23 grudnia 2017! Najważniejsze informacje o gali znajdziecie na ESKA.pl

KSW 41 - walki, transmisja ppv, bilety to informacje, które ciekawią wiele osób. Z niecierpliwością czekają oni na wyniki elektryzujących starć. Zastanawiają się, jak poradzi sobie Borys Mańkowski, Damian Janikowski, a także jak będzie przebiegać walka Popek - Oświeciński. Starcie rapera z aktorem znanym np. z filmów Patryka Vegi, zapowiada się znakomicie. 

KSW 41 - walki

Walki na KSW 41 na pewno rozgrzeją publiczność przed telewizorami i wszystkich obecnych w katowickim Spodku. Popek - Oświeciński to walka wieczoru, ale równie elektryzująco zapowiada się pojedynek Borysa Mańkowskiego z Roberto Soldiciem czy Michała Andryszaka z Fernando Rodriguesem Jr.

KSW 41 - KARTA WALK. Kto walczy w Katowicach 23.12.2017?

Autor: brak danych

  KSW 41 - KARTA WALK wygląda bardzo ciekawie, więc walki na pewno rozgrzeją widzów w katowickiej hali i przed szklanymi ekranami. Kto walczy na KSW 41? Zawodnicy, którzy pod koniec grudnia staną w okrągłej klatce są już znani. Na KSW w Spodku 23.12.2017 nie z

KSW 41 - ppv

KSW 41 w PPV umożliwi wam oglądanie hitowych starć. Wykupując transmisję otrzymacie możliwość zobaczenia walk w jakości LQ, SD i HD, funkcje DVR (cofanie transmisji) oraz zobaczycie zakulisowe materiały. Mało tego nagrany materiał dostępny będzie przez 72h.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kody na KSW 41 wkrótce do wygrania na antenie RADIA ESKA i na ESKA.pl!

KSW 41 PPV - jak wykupić, a jak oglądać KSW za darmo?

Autor: brak danych

  KSW 41 PPV - cena nie powinna nikogo zniechęcić do obejrzenia gali! Niektórzy jednak zastanawiają się czy KSW 41 online za darmo będzie udostępniona na jakimś serwerze. Każdy chce zobaczyć, jak będą wyglądać walki na KSW 23 grudnia. Szczególnie ciekawie zapo

KSW 41 - transmisja za darmo

KSW 41 za darmo nie będzie dostępne. Często w sieci pojawiają się nielegalne streamy, ale osoby, które je udostępniają szybko są weryfikowane. 

KSW 41 - bilety

Bilety na KSW 41 są dostępne - kupicie je na stronie ebilet.pl, w dobrych cenach. Można nabyć wejściówki sektorowe oraz te umożliwiające wejście na płytę. Ceny wahają się od 95-2300 zł za bilet premium przy samej klatce. 

KSW 41 - Popek

Popek na KSW 41 stanie w klatce z Tomaszem Oświecińskim. Po przegranej walce z Mariuszem Pudzianowskim i wygranej z Robertem Burneiką, chce udowodnić, że zrobił kolejne postępy w drodze do profesjonalnych walk. Jak dla rapera zakończy się trzeci dla federacji pojedynek? Przekonamy się 23 grudnia 2017. Zobaczcie zapowiedź tego starcia: