Książka After - początek serii z fanfikiem o Harrym Stylesie z One Direction. Kiedy premiera? [VIDEO]

2015-01-06 13:28
Harry Styles
Autor: fot. Bulls Harry Styles

Gotowi na polską premierę książki After Anny Todd? Fanfic o Harrym Stylesie z One Direction - a dokładniej jego pierwsza część - zostanie wydany także na polskim rynku. Zobaczcie, kiedy internetowy hit Anny Todd pojawi się w księgarniach i ile wspólnego mają ze sobą Hardin Styles (Scott) z Harrym Stylesem już teraz na ESKA.pl!

Najpopularniejszy w sieci fanfic o Harrym Stylesie z One Direction to już nie tylko internetowe opowiadanie. Anna Todd fanfikiem o Harrym Stylesie podbija księgarnie. Wszystko to za sprawą After, książki rozpoczynającej serię z fanfikiem o Hazzie. Autorka zachwyciła już amerykański rynek a wkrótce zamierza zrobić to samo także w Polsce. Kiedy polska premiera After Anny Todd? Książkę będziemy mogli kupić od 2 lutego 2015 roku a jej pełny tytuł to After - Płomień pod moją skórą. Głównymi bohaterami powieści są Tessa i Hardin wzorowany na Harrym Stylesie z 1D. Hardin Styles z Harrym Stylesem ma oczywiście kilka wspólnych cech, ale jak podkreśla Todd, są to dwie odrębne sylwetki. To właśnie z tego powodu 25-latka zdecydowała się zrezygnować z nazwiska Styles na rzecz Scott.

Czy są jeszcze bilety na 30 Seconds To Mars w Polsce 2015? Sprawdź bilety na 30STM!

O co chodzi z After Anny Todd? Amerykanka powieść opublikowała pierwotnie na  Wattpad - serwisie z fanfikami. 2500 stron After zaliczyło tam miliard odsłon. To przyniosło autorce fanficu o Harrym Stylesie kontrakt z Gallery Books opiewający na sześciocyfrową sumę i międzynarodową sławę.

After - Płomień pod moją skórą to pierwsza część całej serii After. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście. Ale spotkanie Hardina, który wydaje się być jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała - czytamy w opisie After - Płomień pod moją skórą na stronie wydawnictwa Znak.

Jak dotąd Anna Todd stworzyła materiał na 4 części powieści.

> zobacz jedną z fanowskich wizualizacji After

Do tego eskaGO dodaje film o One Direction: The Only Way Is Up. Oglądajcie już teraz za darmo i bez limitu. Seans przyniesie odpowiedź na pytanie, w jaki sposób 1D stał się najgorętszym zespołem młodego pokolenia.

JB

Najnowsze