Krzysztof JANKES Jankowski zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w Radiu ESKA!

Krzysztof JANKES Jankowski zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w Radiu ESKA!
Autor: https://www.instagram.com/jankes_official/ Krzysztof JANKES Jankowski zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w Radiu ESKA!

Jankes to jeden z najbardziej lubianych i najbardziej znanych prezenterów radiowych w Polsce. Po 25 latach mówienia do Was przez radioodbiorniki postanowił, że to właśnie Wy poznacie radosną nowinę z jego życia jako pierwsi! Posłuchajcie wzruszającego ogłoszenia już teraz - na ESKA.pl!

Krzysztof JANKES Jankowski zostanie tatą! Zdecydowanie to najważniejsza wiadomość, jaką prezenter przekazał na antenie Radia ESKA w całej swojej radiowej przygodzie. A trwa ona 25 lat, choć wielu niedowiarków dawało Jankesowi jeden sezon przed mikrofonem! Wszystko zaczęło się, gdy młody Krzysztof odbierał telefony słuchaczy, w czasie trwania listy hitów w lokalnej stacji w Gorzowie. Radiowego sznytu nabierał prowadząc nocne audycje po to, by niedługo później zostać prezenterem Radia ESKA Gorzów. Następnie, będąc na początku swojej radiowej drogi, prowadził program Jajecznica ala Jankowski w ESCE Śląsk. Zdecydowanie jednak popularność, sympatię słuchaczy i rozpoznawalność zyskał prowadząc przez wiele lat program ImprESKA. Jankes obecnie poprawia humor, dodaje energii na cały dzień prowadząc poranek numer 1 w Polsce, czyli Obudź się na Jankesa. 

Jankes już 25 lat mówi do Was przez mikrofon, dlatego to z Wami - słuchaczami Radia ESKA - postanowił w pierwszej kolejności pochwalić się radosną nowiną! Posłuchajcie już teraz wzruszającego ogłoszenia z 20 stycznia 2021. Jankesowi i jego narzeczonej Katarzynie, czyli nowym rodzicom, w Waszym imieniu gratulujemy i życzymy szczęśliwych, pełnych radości dni.

Jankes zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w Radiu ESKA!
Najnowsze