KONKURS: Wygraj płytę Solara. Album Klub 27 może być twój!

2017-12-12 16:30
KONKURS: Wygraj płytę Solara. Klub 27 może być twój!
Autor: Fot. eska.pl Okładka płyty Solara

Klub 27 - najnowsza płyta Solara już teraz może być twoja. Sprawdź, co trzeba zrobić, by wygrać!

Klub 27 to tytuł najnowszej płyty Solara. Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Białas, Paluch, Beteo oraz Zui. Klub 27 to pierwszy solowy album na legalu, który został nagrany przez Solara. Klub 27 to huśtawka nastrojów, którą swoją muzyką zobrazował Deemz, autor wszystkich podkładów na albumie. Muzykalność krążka doskonale uzupełnia wypracowany latami skill w posługiwaniu się auto-tunem i wokalnymi efektami w swobodny i nieoczywisty sposób. 

KONKURS

Płyta Solara Klub 27 miała premierę 8 grudnia, a już teraz może być twoja! Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że wykonacie jedno proste zadanie, a zgłoszenie konkursowe wyślecie na konkursy@eska.pl. Zadanie konkursowe to: 

Ułóż 4-wersową zwrotkę z wykorzystaniem słów 'klub 27'.

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 płyt. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 19 grudnia 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu ogłosimy 20 grudnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Poniżej znajduje się pełna tracklista płyty:

 1. kękevlar intro
 2. kevlar
 3. wstyd
 4. klub 27
 5. neuron (ft. białas)
 6. diREcTOr's cut
 7. ostatni snap (ft. quebonafide)
 8. kod pin
 9. jeszcze polska (ft. paluch)
 10. spinner
 11. granat
 12. god mode (ft. beteo)
 13. amy (ft. zui)
 14. dziękuję za uwagę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze