KONKURS: darmowe kody na KSW 41 do wygrania na ESKA.pl

i

Autor: For. mat. prasowy/Accredito.com Materiały prasowe

KONKURS: darmowe kody na KSW 41 do wygrania na ESKA.pl

2017-12-18 17:05

KSW 41 w PPV za darmo? Tak, to możliwe - weź udział w konkursie i zgarnij darmowe kody na transmisję gali w PPV.

Po ponad siedmiu latach Federacja KSW wraca do Katowic! 23 grudnia w Spodku odbędzie się KSW 41, na którym zobaczymy dwie walki mistrzowskie oraz pojedynek pomiędzy Tomaszem „Strachem” Oświecińskim a Popkiem Monsterem. Głównym daniem grudniowej gali KSW będzie starcie nazywanego „Nowym Mirko CroCopem” Chorwata, Roberto Soldicia (12-2, 10 KO, 1 Sub) i mistrza KSW w wadze półśredniej, Borysa Mańkowskiego (19-6-1, 3 KO, 7 Sub). Dla „Diabła Tasmańskiego” występ w Katowicach to powrót po niezwykle wyrównanej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39: Colosseum. 

KSW 41 - WALKI, PPV, TRANSMISJA, BILETY, POPEK

Autor: brak danych

  KSW 41 - walki, transmisja ppv, bilety to informacje, które ciekawią wiele osób. Z niecierpliwością czekają oni na wyniki elektryzujących starć. Zastanawiają się, jak poradzi sobie Borys Mańkowski, Damian Janikowski, a także jak będzie prze

KONKURS

Z okazji gali KSW 41 mamy dla was konkurs. Jeżeli chcecie wziąć w nim udział wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na [email protected]. Pytanie konkursowe brzmi: 

Na który pojedynek na KSW 41 czekasz najbardziej i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 10 darmowych kodów na dostęp do PPV na KSW 41. Na odpowiedzi czekamy do środy 20 grudnia 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 21 grudnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Darmowe kody na KSW 41 możecie wygrać również na antenie Radia ESKA. Słuchajcie nas codziennie i zgarnijcie dostęp do transmisji PPV z KSW 41.