Konferencja premiera Morawieckiego 30.10.2020 - o której godzinie? Gdzie oglądać na żywo?

2020-10-30 14:35 MK
Premier
Autor: facebook.com/kancelaria.premiera

Konferencje z udziałem premiera interesują coraz większą liczbę ludzi. To właśnie na nich ogłaszane są decyzje dotyczące funkcjonowania naszego kraju w dobie pandemii koronawirusa. Najbliższa zapowiedziana została na 30 października. O której godzinie i gdzie będzie można ją obejrzeć na żywo? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

Konferencja premiera 30.10 - o której godzinie i gdzie oglądać? Oto najczęściej zadawane pytania w kontekście zapowiedzianego przez Mateusza Morawieckiego wydarzenia. W czwartek, 29 października, miała miejsce konferencja prasowa z udziałem Prezesa Rady Ministrów, w trakcie której zapowiedział on, że następnego dnia wypowie się na temat ewentualnego wprowadzenia kolejnych obostrzeń w naszym kraju w związku ze stale rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem, jak również przedstawi decyzje dotyczące funkcjonowania cmentarzy w dniu 1 listopada, kiedy to przypada święto Wszystkich Świętych.

Konferencje z udziałem premiera cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Polacy chcą od razu wiedzieć, co się zmieni w najbliższym czasie - czy zostaną wprowadzone nowe obostrzenia, czy czeka nas kolejny lockdown, czy szkoły ponownie zostaną zamknięte. Na ESKA.pl tłumaczymy wam, gdzie najlepiej oglądać piątkową konferencję z udziałem Prezesa Rady Ministrów i o której godzinie.

Konferencja premiera 30.10 - o której i gdzie oglądać?

O której konferencja premiera? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez internautów. Na oficjalnym Twitterze Centrum Informacyjnego Rządu pojawiła się informacja, że konferencja z udziałem premiera, ministra zdrowia i Głównego Doradcy Prezesa Rady Ministrów ds. COVID-19 prof. Andrzeja Horbana odbędzie się o 15:30. Zalecamy śledzić fanpage Kancelaria Premiera na Facebooku. Gdy transmisja live się rozpocznie, zostaniecie o tym poinformowani.

ESKA XD #008
Najnowsze